Marki » A » orientalno - kwiatowe « Grupy

The Library Collection Opus III Amouage dla kobiet i mężczyzn

The Library Collection Opus III Amouage dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 1 Chcę: 1

żółtych kwiatów
The Library Collection Opus III Amouage dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia The Library Collection Opus III Amouage dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

The Library Collection Opus III marki Amouage to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. The Library Collection Opus III został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Karine Vinchon Spehner. Nutami głowy są mimoza, janowiec barwierski, goździk (przyprawa), gałka muszkatołowa i tymianek; nutami serca są jaśmin, kwiat afrykańskiej pomarańczy, ylang-ylang i fiołek; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, drzewo gwajakowe, cedr virginia, benzoes, wanilia, ambrette (piżmo ambrowe) i papirus.

Mimoza Janowiec barwierski Goździk (przyprawa) Gałka muszkatołowa Tymianek

Jaśmin Kwiat afrykańskiej pomarańczy Ylang-ylang Fiołek

Piżmo Drzewo sandałowe Drzewo gwajakowe Cedr Virginia Benzoes Wanilia Ambrette (piżmo ambrowe) Papirus

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about The Library Collection Opus III by Amouage.

The Library Collection Opus III Recenzje Perfum

Początek jest nieco pudrowy – pojawia się ziemisty irys i lekko duszący fiołek, później dołączają przyprawy - głównie czuję goździki i w pewnym momencie pojawia się odrobina kadzidlanego, słodkiego dymu.

Baza jest bogata i słodka - sporo wanilii, drzewa sandałowego, ambry. Ciekawy zapach, ale na szczęście nie muszę go mieć.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Amouage The Library Collection Opus III, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Amouage The Library Collection Opus III, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum The Library Collection Opus III marki Amouage. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu The Library Collection Opus III marki Amouage reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Dior Addict Calvin Klein Obsession Night Woman Antonio Banderas Spirit for Woman Lancetti Lancetti Mood Woman Jeanne Arthes Sultane Silver Christian Lacroix C`est La Vie Franck Olivier Passion Extreme Regency Cosmetics Bal de Bain Oriflame Giordani Gold Shine Red Flower Organic Perfume Ambrette DSH Perfumes Madonna Lily Jacques Fath Expression