Marki » A » szyprowe « Grupy

The Library Collection Opus I Amouage dla kobiet i mężczyzn

The Library Collection Opus I Amouage dla kobiet i mężczyzn

The Library Collection Opus I Amouage dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

The Library Collection Opus I marki Amouage to szyprowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. The Library Collection Opus I został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Daniel Maurel. Nutami głowy są kardamon, gorzka pomarańcza i Śliwka; nutami serca są jaśmin, ylang-ylang, tuberoza, róża i konwalia; nutami bazy są wetyweria, drzewo sandałowe, drzewo gwajakowe, cedr virginia, kadzidło, fasolka tonka i papirus.

Kardamon Gorzka pomarańcza Śliwka

Jaśmin Ylang-ylang Tuberoza Róża Konwalia

Wetyweria Drzewo sandałowe Drzewo gwajakowe Cedr Virginia Kadzidło Fasolka tonka Papirus

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about The Library Collection Opus I by Amouage.

The Library Collection Opus I Recenzje Perfum

Dziwny, ale jednocześnie piękny – sporo fiołka i irysa, trochę słodkiego, kosmetycznego pudru i odrobina przypraw. Kadzidła nie czuję – na szczęście, bo zaburzyłby mi całą kompozycję.

Całość kojarzy mi się z zapachem puderniczki, ale takiej zdecydowanie retro. Trwałość przyzwoita, choć niestety bliskoskórny.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Amouage The Library Collection Opus I, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Amouage The Library Collection Opus I, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum The Library Collection Opus I marki Amouage. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu The Library Collection Opus I marki Amouage reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

L`Artisan Parfumeur Piment Brulant Chanel Les Exclusifs de Chanel Coromandel Alexander McQueen Kingdom Hermes 24 Faubourg Serge Lutens Fille en Aiguilles Amouage The Library Collection Opus VII Etat Libre d`Orange Fat Electrician Chanel Les Exclusifs de Chanel Sycomore  Yves Rocher Neonatura Cocoon L`Erbolario Dolcelisir Christian Dior Fahrenheit Parfum d`Empire Ambre Russe Chanel Coco Eau de Parfum Tom Ford Grey Vetiver Yves Saint Laurent Nu Comme des Garcons Black Hermes Elixir des Merveilles Amouage Memoir Woman Lalique Perles De Lalique