Marki » A » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Silver Cristal Amouage dla kobiet

Silver Cristal Amouage dla kobiet

żółtych kwiatów

Silver Cristal marki Amouage to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Silver Cristal został wydany w 1996 roku. Nutami głowy są cyklamen, geranium, marchew, konwalia, róża i ylang-ylang; nutami serca są goździk (przyprawa), heliotrop, irys, jaśmin, brzoskwinia i Śliwka; nutami bazy są ambra, mech dębowy, drzewo gwajakowe, drzewo sandałowe, wanilia, kadzidło, cedr i cywet.

Cyklamen Geranium Marchew Konwalia Róża Ylang-ylang

Goździk (przyprawa) Heliotrop Irys Jaśmin Brzoskwinia Śliwka

Ambra Mech dębowy Drzewo gwajakowe Drzewo sandałowe Wanilia Kadzidło Cedr Cywet

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Silver Cristal by Amouage.

Silver Cristal Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Amouage Silver Cristal, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Amouage Silver Cristal, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Silver Cristal marki Amouage. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Silver Cristal marki Amouage reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Azzaro Visit for Women Dolce&Gabbana D&G Feminine Al-Rehab Al Fakhamah Monotheme Fine Fragrances Venezia White Tea Ghost Ghost Serenity Liz Claiborne Curve Connect for Men Paul Smith Sunshine Edition for Women Iceberg Light Fluid Iceberg Woman Sonoma Scent Studio Rose Musc Apothia Velvet Rope Harvey Prince Temptress Marella Ferrera Ambre Ze