Marki » A » orientalno - kwiatowe « Grupy

Shams Al Doha Amouage dla kobiet i mężczyzn

Shams Al Doha Amouage dla kobiet i mężczyzn

agarowy

Shams Al Doha marki Amouage to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutami głowy są piżmo, jaśmin i róża z taif; nutami serca są dzięgiel, ambra, szafran i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe i agar (oud).

Piżmo Jaśmin Róża z Taif

Dzięgiel Ambra Szafran Róża

Drzewo sandałowe Agar (oud)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Shams Al Doha by Amouage.

Shams Al Doha Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Amouage Shams Al Doha, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Amouage Shams Al Doha, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Shams Al Doha marki Amouage. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Shams Al Doha marki Amouage reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Halloween Halloween Tropical Enrico Coveri Enrico Coveri Paillettes 3 Torrente L`Or Intense Guerlain Terracotta Voile d'Ete Fragonard Capucine Mimmina Mimmina Chiara Boni Tango Le Labo Neroli 36 Regency Cosmetics Bal de Bain Halloween Halloween Water Lily Oriflame Midnight Pearl Six Scents Six Scents Series Three 2 Mary Katrantzou: Trompe L'Oleil