Marki » A » « Grupy

Lilac Love Amouage dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 7

kakaowy
Lilac Love Amouage dla kobiet Zdjęcia Lilac Love Amouage dla kobiet Zdjęcia

Lilac Love marki Amouage to perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Lilac Love został wydany w 2016 roku. Nutami głowy są jaśmin, róża, gardenia, piwonia i heliotrop; nutami serca są irys, kakao i fasolka tonka; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula i wanilia.

Jaśmin Róża Gardenia Piwonia Heliotrop

Irys Kakao Fasolka tonka

Drzewo sandałowe Paczula Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lilac Love by Amouage.

Pure Poison Elixir

Lilac Love Recenzje Perfum

Beata Maria
Beata Maria

Naręcze cudownych,świeżych bzów w które z wielką przyjemnością zanurzam nos i wdycham ich zapach aż do upojenia.
Innych kwiatów kompletnie nie wyczuwam.Bez i tylko bez.Miękki ale intensywny. Początek mocny, bardzo aromatyczny po około 30-40 minutach wycisza się i przechodzi do uwypuklenia akordów irysa, kakao i fasolki czyli serca zapachu. I właśnie owo zapachowe serce pozostaje ze mną do końca, chociaż z każdą chwilą słabnie jego moc. Lilac zanika, czuć irysową pudrowość a sam zapach tka swą opowiesć tylko we włosach i szalenie blisko skóry. Nie daje rady mocniej projektować aniżeli 3-4 godziny.
Jest to wszystko przyjemne ale po takiej marce spodziewałam się większej trwałości!
Lilac Love podoba mi się, chętnie przyjęłabym w prezencie i używała od czasu do czasu bo to najprzyjemniejszy bez, jaki dotychczas poznałam. Dodatkowo szalenie podoba mi się kolor flakonu. Jednak ze względu na parametry użytkowe sama nie pobiegnę dokonać zkupu.
Trwałosć i projekcja średnie. Flakon typowy dla Amouage, w pięknym kolorze. Zapach bardzo kobiecy.

Lakebutler
Lakebutler

Jestem niezmiernie szczęśliwa, że ten zapach nie wzbudza we mnie większych uczuć i emocji...
Nie wiem dlaczego ale mimo, że teoretycznie nie po drodze mi z większością zapachów Amouage dalej bardzo mnie intrygują i zawsze jestem bardzo podekscytowana poznając kolejne zapachy.
Lilac miał dla mnie jakąś magię, opis, kolor, nuty no i cena... Byłam pewna, że na przekór możliwościom zakocham się w zapachu i będę wzdychać miesiącami i nie spocznę dopóki nie będzie mój...
Czego Oczekiwałam:
Ciekawej, nietuzinkowej kompozycji kwiatowej, nowych doznań z bzem na czele, przełamanej gourmandem z najwyższej półki np. ostatnią fazą Danza Nobile (uważam, ze to jeden z najlepszych jakościowo jadalnych zapachów, ale nie jestem wstanie przejść fazy jabłkowej i z tego powodu nie kupię)
Co Dostałam:
Pospolity, nieco duszący białokwiatowy zapach. Nie jestem znawcą ale jakiejś szczególnej nuty bzu nie odnotowałam. Po prostu białe kwiaty oprawione kako, szczyptą wanilii ale te słodkości są syntetyczne i pospolite. Suma summarum jest to dla mnie przeciętny zapach kwiatów z nutą syntetycznej słodkości.
A chyba liczyłam, że dostanę coś w stylu Danza Libellule tylko faza szarlotkowa będzie zastąpiona pięknymi kwiatami.
Myślę, że fani Amouage będą zaskoczeni tak pospolitym, nijakim zapachem, nowicjusze zaskoczeni, że pod tą całą magią skrywa się taki mainstreamowy przeciętniak. Z kolei hejterzy będą zdezorientowani-co tym razem tak nijak i bez skrajności.
Parametry byle jakie, słaba trwałość, niezbyt wyczuwalny dla osób trzecich więc tym bardziej cena wydaje mi się wzięta z kosmosu.

vertigo
vertigo

Jakie to piękne, jakie to romantyczne, jakie to ślubne!
Lilac Love to chłodny, zdystansowany gourmand - dla mnie nowy gatunek.
Słodkawy migdałowy heliotrop, satynowa wanilia i białe jak śnieg gardenia i piwonia.
Bielutki parfait przyprószony kakao.
Ja nie lubię, nie nosiłabym.
A bez lilak tu jest, na pewno :)

Cespenar
Cespenar

Kiedy zobaczyłam flakon, nuty i opinie pełne zachwytu, ogarnęło mnie straszne chciejstwo powąchania chociaż kropelki. Uwielbiam zapach bzu i wszystko co liliowe, a jeśli zobaczycie na ulicy babę z liliową walizką, prawdopodobnie będę to ja. W końcu udało mi się zdobyć oryginalną próbkę. Lewitując prawie, wzięłam szklaną fiolkę do ręki, zamknęłam oczy i …
Przez czekoladową chmurę przenoszę się do ogrodu. Jest pięknie, powolny spacer między słodko pachnącymi, dorodnymi kwiatami, ciepły dzień, powietrze gęste od zapachów, słodko, bardzo słodko – ach, to ogromna fontanna z czekoladą, ale ta czekolada nie leje się, jest pylista. Mhmm, zza fontanny unosi się delikatnie zapach bzu, gdzie on rośnie? Nie widać... no cóż, to jakiś tajemniczy ogród. Chyba pora wracać, zresztą wszystkie kwiaty gdzieś zniknęły, została tylko czekoladowa fontanna, zarastająca wanilią i heliotropem.
Rzeczywiście, jest to tak zmieszane, że w tym gęstym, kwiatowym aromacie, sowicie oprószonym ciężkim, czekoladowym pudrem chwilami czuć zapach bzu. Nie dosłowny, ale jednak.
Próbka starczyła na 3 dni testów, za każdym razem zapach był trochę inny, raz nawet przemknął cień szyprowości.
Perfumy są piękne, kobiece, ale na szczęście nie muszę ich mieć. Chociaż bardzo chciałabym ten liliowy flakonik...
Ubierając Amouage zwykle czułam się jak w krynolinie, Lilac Love jest z zupełnie innej bajki.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Amouage Lilac Love, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Amouage Lilac Love, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lilac Love marki Amouage. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lilac Love marki Amouage reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Penhaligon`s Bluebell Jovoy Paris La Liturgie des Heures Molinard Nirmala Yves Saint Laurent Yvresse (Champagne) Yves Rocher So Elixir Purple Eau de Parfum Guerlain Champs Elysees Eau de Toilette Yves Saint Laurent Opium Carner Barcelona Palo Santo Profumum Roma Acqua di Sale Les Parfums de Rosine Majalis L`Artisan Parfumeur Traversee du Bosphore Clinique Clinique Happy L`Artisan Parfumeur Passage d'Enfer Estée Lauder Sensuous Noir The Vagabond Prince Enchanted Forest Roberto Cavalli Roberto Cavalli Eau de Parfum Cartier Baiser Vole Tom Ford Atelier d’Orient Plum Japonais Etat Libre d`Orange Tilda Swinton Like This Ginestet Botrytis