Marki » A » « Grupy

Lilac Love Amouage dla kobiet

Lilac Love Amouage dla kobiet

kakaowy
Lilac Love Amouage dla kobiet Zdjęcia Lilac Love Amouage dla kobiet Zdjęcia

Lilac Love marki Amouage to perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Lilac Love został wydany w 2016 roku. Nutami głowy są jaśmin, róża, gardenia, piwonia i heliotrop; nutami serca są irys, kakao i fasolka tonka; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula i wanilia.

Jaśmin Róża Gardenia Piwonia Heliotrop

Irys Kakao Fasolka tonka

Drzewo sandałowe Paczula Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lilac Love by Amouage.

Lilac Love Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Amouage Lilac Love, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Amouage Lilac Love, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lilac Love marki Amouage. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lilac Love marki Amouage reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
s.Oliver s.Oliver Selection for Men Parfums DelRae Bois de Paradise Serge Lutens Ambre Sultan Trish McEvoy Trish McEvoy 9 Blackberry & Vanilla Musk Pacifica Hawaiian Ruby Guava Bond No 9 Harrods for Him Otto Kern Spring Edition Woman Rothenstein Deja Vu Gay Novae Plus Shinny Red Novae Plus Lady Pink Baldinini Or Noir Masaki Matsushima Masaki Shiro