Marki » A » orientalno - kwiatowe « Grupy

Jubilation for Women Amouage dla kobiet

Jubilation for Women Amouage dla kobiet

dymny
żółtych kwiatów
Jubilation for Women Amouage dla kobiet Zdjęcia Jubilation for Women Amouage dla kobiet Zdjęcia Jubilation for Women Amouage dla kobiet Zdjęcia

Jubilation for Women marki Amouage to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Jubilation for Women został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są ylang-ylang, róża, estragon i cytryna; nutami serca są labdanum, róża, dzięgiel i kadzidło; nutami bazy są ambra, paczula, piżmo, wetyweria i mirra.

Ylang-ylang Róża Estragon Cytryna

Labdanum Róża Dzięgiel Kadzidło

Ambra Paczula Piżmo Wetyweria Mirra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jubilation for Women by Amouage.

Mitsouko Eau de Toilette
Femme Rochas
Opium
Chanel No 5 Eau de Parfum

Jubilation for Women Recenzje Perfum

amanda
amanda

Po recenzji gardenii trudno umieścić mi coś podobnego co oddaje klimat tych perfum,Podobnie,lecz nieco inaczej zrobiła to Lady Vader,ta intymność,cielesność .
Chociaż jestem fanką delikatnych szyprów(nie tych całkiem rozmokłych tzw.nowoczesnych z XXIw.)to te intensywne mnie pokonują na mecie.
Jednak jestem pełna podziwu dla ich klasy,stylu,czasu kiedy były na piedestale.
Trzeba mieć to na uwadze,iż tego typu perfumy królowały przez wiele,wiele lat XIX,XX wiek
Dopiero ostatnie lata przyniosły nam wszystko w stylu light.
Życie,jedzenie,zapachy.
Pamiętam będąc dziewczyną taką w ok.20tki,która sięgała po zapachy,nie mówię o deo,w sklepach dominowały przyciężkawe jak na teraz pachnidła i to było można powiedzieć, na porządku dziennym.
Owszem Jubilation może powalić,jednak absolutnie nie można im odmówić klasy przez wielkie K.
Gdybym była silną osobowościa na wysokim stanowisku takich zapachów używałabym bez mrugnięcia okiem,mają potęgę.
Nie dziwię się wcale,że po zapachy tej marki sięgają wielcy tego świata,głowy koronowane ,politycy,itp.

gardenia
gardenia

Zszarzałe od brudu i starości mydło oblepiające całą umywalkę, mydelniczkę i kran. W szafce nad umywalką jakaś maść wyciekła na półeczkę. Dalej jest ciemna kuchnia a tam zapach przestarzałych przypraw. Z korytarza z szafy wykukuje wyleniały lis, a nie to karakuły, hit modowy majętniejszych modniś sprzed lat. Ciężkie przykurzone ciemne kotary, pożółkłe firanki smętnie zwisające nad ciemnymi oknami. Na ścianach wyblakłe i podżarte już dść mocno przez mole gobeliny. Nad wszystkim unosi się jednak szare rozmoczone mydło w wersji vintage, wwierca mi się w nos i marzę tylko o jednym: otworzyć szeroko okno, wpuścić dużo dużo świeżego powietrza, odsłonić ciężkie kotary, poprawić zwisające krzywo firanki, kupić jakieś pachnące kwiatki i wstawić je do szklanego wazonika. Aha no i koniecznie umyć okna, nie widać przez nie, jaki świat jest kolorowy i wesoły!!! Atmosfera perfum Jubilation od Amouage jest dla mnie smętna, przeładowana jak dom z za dużą ilością zakurzonych bibelotów, jest matronowato i ciężko, i jakoś tak bez iskry. Wielbiciele mocarnych szyprów sprzed lat omijający Sephory i Douglasy mogą paść na kolana, dla nich jest tu istny potencjał! Dla mnie niestety potencjał na mega migrenę, ale i dobrze, przy tej cenie tylko się cieszyć :D Rozumiem, że Jubilation może się podobać, to zapach żywcem wzięty sprzed 2, 3 dekad zapachowych! Ja jednak padłam powalona wielkim staromodnym mydłem -nota bene w głowę - zważywszy migrenę ;D Aha: trwałość diaboliczna!

Obok Gold i Dia mój ulubiony Amouage - wspaniały szypr, przypominający klasyki - czuję w nim echa Mitsouko, stare zapachy Carona z ich charakterystyczną pudrowo - mszystą bazą.

Nie wyczuwam większości nut, które widzę w składzie - na mnie jest wytrawny, cielesny i intymny, przysłonięty delikatną woalką pudru. Cudo...

marialisa

Chociaż tu mchu nie ma w piramidzie, nosem się go wyczuwa. Może to evernil?

marialisa

Z całym szacunkiem wymienione przez Ciebie zapachy nie są szyprami wg klasycznej definicji: "Chypre, is the name of a family (or concept) of perfumes that are characterised by an accord composed of citrus top-notes, a middle centered on cistus labdanum, and a mossy-animalic basenote derived from oak moss and musks". Co najwyżej tzw. modern-szypry, twory pożałowania godne.
Autorem Jubilation XXV Woman jest Lucas Sieuzac.

marialisa

Nie nazwałabym ani Femme ani Mitsouko kichą bollywoodzką. Ja cenię te perfumy właśnie za to, że kontynuują, niejako wbrew modzie i trendom wspaniałą tradycje klasycznego perfumiarstwa. Tak, są podobne do Femme, do Mitsouko znacznie mniej. Tak, jest to szypr, owocowy, rzadki obecnie ptak na perfumeryjnym firmamencie. To, że jest to imitacja, skądinąd niezwykle udana, zupełnie mi nie przeszkadza, gdyż imituje to co najbardziej lubię - finezję wielkiego perfumiarstwa.
Nieprzypadkowo ten zapach jest jubileuszowym w Amouage, która zaczynała przecież od Amouage Gentleman, przemianowanego na "Gold" - majstersztyku Gui Roberta, zapachu na wskroś klasycznego, jednocześnie z wielkim szykiem rozsadzającego ramy klasyki! Gold woman, Dia woman, Ubar i Jubilation XV woman - to są wielkie zapachy, mieszczące się w ramach "klasyki", kontynuujące niemalże jako jedyne wspaniały nurt finezyjnego perfumeryjnego kunsztu. Dla tych zapachów i - osobno - attarów - jestem gotowa przebaczyć Amouage potknięcia w postaci Jubilation XV man a zwłaszcza Opusów i Honour'ow.
Wielki zapach, prawdziwy biały kruk w dzisiejszych perfumeriach. Kto mi na szybko nazwie chociaż 3 owocowe szypry współczesne? Ano właśnie...

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Amouage Jubilation for Women, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Amouage Jubilation for Women, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jubilation for Women marki Amouage. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jubilation for Women marki Amouage reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chanel Chanel N°5 Givenchy Organza Tom Ford Black Orchid Rochas Femme Rochas Donna Karan Black Cashmere Caron Parfum Sacre Molinard Habanita Guerlain Shalimar Ode a la Vanille Sur la Route du Mexique Guerlain Shalimar Chanel Chanel No 19 Poudre Vivienne Westwood Boudoir Parfum d`Empire Wazamba Yves Saint Laurent Opium Fendi Fendi Theorema Jil Sander Jil Sander No 4 Christian Dior Poison Serge Lutens Bois et Fruits Amouage Ubar Profumum Roma Battito d`Ali Annick Goutal Songes