Marki » A » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Interlude Woman Amouage dla kobiet

Interlude Woman Amouage dla kobiet

dymny
ziołowy
Interlude Woman Amouage dla kobiet Zdjęcia Interlude Woman Amouage dla kobiet Zdjęcia Interlude Woman Amouage dla kobiet Zdjęcia Interlude Woman Amouage dla kobiet Zdjęcia

Interlude Woman marki Amouage to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Interlude Woman został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Karine Vinchon Spehner. Nutami głowy są bergamotka, imbir, grejpfrut i aksamitka; nutami serca są kadzidło, róża, kwiat pomarańczy, jaśmin, orzech włoski, kawa, kiwi, drzewo sandałowe, miód, kocanka i opoponaks; nutami bazy są wanilia, skóra, mech dębowy, ambra, benzoes, fasolka tonka, piżmo, agar (oud) i drzewo sandałowe.

Bergamotka Imbir Grejpfrut Aksamitka

Kadzidło Róża Kwiat pomarańczy Jaśmin orzech włoski Kawa Kiwi Drzewo sandałowe Miód Kocanka Opoponaks

Wanilia Skóra mech dębowy Ambra Benzoes Fasolka tonka Piżmo Agar (oud) Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Interlude Woman by Amouage.

Sharina

Interlude Woman Recenzje Perfum

marienmarien
marienmarien

"I want it all and I want it now!" - zaśpiewał kiedyś donośnym głosem Freddie Mercury energicznie wymachując przy tym stojakiem do mikrofonu.
W Interlude mieści się właśnie "all that jazz", cały ten zgiełk świata: niebotycznie wysokie drapacze chmur w Nowym Jorku, głośne klaksony trąbiących kierowców na skrzyżowaniach ulic we włoskich miasteczkach, barwny i egzotycznie pachnący targ arabski w Maroku, migoczące i oślepiające neony nigdy niezasypiającego Shinjuku w Tokio, a może nawet i zmysłowa salsa tańczona nocą na Plazza Vieja w Hawanie. Tu jest wszystko, co tylko podpowiada wam wasza pamięć i wyobraźnia.
Tyle różnych nut zapachowych w jednym flakonie - chaos? Nic bardziej mylnego.
Interlude to kompozycja zróżnicowana lecz niezwykle spójna. Wszystkie składniki doskonale współgrają ze sobą pozwalając od czasu do czasu wysunąć się na plan pierwszy a to orzeźwiającemu grejpfrutowi z kiwi, a to gorzko - słodkiemu duetowi imbiru z miodem, a to puchatej kocance i orzechowi włoskiemu. W perfumach tych pokazano też świecką twarz kadzidła i stworzono cudną (dosłodzoną i ocieploną) skórzano-drzewną bazę. Agar choć obecny - nie dominuje.
Interludium to przerywnik w pogoni za sukcesem, w biegu dnia codziennego, to chwila przerwy na refleksję i znalezienie spokoju ducha.
Z pomocą tylu różnych składników pani Spehner stworzyła zapach niezwykle oryginalny i przebogaty - prawdziwą królewską ucztę dla nosa, zawarła w nim całą barwną egzotykę świata. Powstały niezwykle oryginalne, interesujące i bardzo współczesne perfumy o rewelacyjnej projekcji i trwałości. Spehner stworzyła coś, co na dzień dzisiejszy jeszcze nie jest możliwe w świecie, w którym żyjemy: zjednoczyła w jednym flakonie różne kultury i pozwoliła im żyć w harmonii obok siebie. Co na to Freddie Mercury? Tym razem bez hedonistycznych żądz, za to anielskim głosem śpiewa:
"It's a miracle we need, the miracle, the miracle,
Peace on earth and end to war today,
That time will come one day you'll see when we can all be
friends"

Blablabla123
Blablabla123

Jak nałożyłam ten zapach na nadgarstek, to pierwsze skojarzenie było takie: konfitura owocowo-różana z tona miodku jedzona brudnymi smarem lapskami w warsztacie samochodowym. I to tyle skojarzeń. Ja Cię, ten oud dławi i wali po łbie ! Ja chce wyjsc z tego warsztatu i zaczerpnąć świeżego powietrza. Moc jest , ale ja tak nie chce pachnieć. Tak mi sie kojarzy z baśnią Andersena "Nowe szaty cesarza"...

AgnieszkaK.
AgnieszkaK.

Dla mnie to cudowne połączenie goryczy ziół - suszonej kocanki, leczniczego ziela o charakterze podobnym do piołunu - z elementami świeżości (początkowo bergamotka, imbir, potem kiwi) i jednocześnie orientu w agarowo-tonkowej bazie. Genialnie złożony zapach. Wprost stworzony dla miłośników kocankowej goryczki oraz perfum ciepłych i suchych w wyrazie niczym pustynny wiatr. Aktualnie mój faworyt wśród gorzkawych zapachów.

Melitele
Melitele

Cytrusowe wejście - bergamotka i grejpfrut przyprawione delikatnie imbirem. Zapach z czasem staje się bardziej słodki. Coś mi w tle przypomina pieczoną gruszkę w towarzystwie kwiatów, choć gruszki nie ma w składzie... Moim zdaniem zapach nie należy do męczących, chyba żeby brać pod uwagę fakt iż wypełnia cały pokój i tłumi zapachy innych osób w otoczeniu...

Czuję przede wszystkim cytrusy – grejpfruty, kiwi brak. Początkowo cytrusy są dość ostre, orzeźwiająco - kwaśne, czyste. Później pojawia się odrobina kadzidła, szczypta kawy, gdzieś w oddali plącze się róża.

Z biegiem czasu zapach się osładza, pojawia się wanilia i trochę paczuli, ale wciąż przede wszystkim jest to zapach mocno cytrusowy. Ładny, owszem - wykonany ze składników pierwszej jakości, ale nie porwał mnie. Trwałość rewelacyjna.

dianthus
dianthus

Dżizu... Interlude to dopiero niezwykłe stworzenie! Zgadzam się, że moc i trwałość zabójcza. Nie wiedziałabym wcześniej jak to co w nim czuję nazwać : właśnie owoce. Dla mnie takie suszone, bursztynowe, z wytraconym na powierzchni cząsteczek cukrem, być może podwędzane, kandyzowane? Leżą tak sobie w drewnianej miseczce z egzotycznego czarnego drewna, a na stół pada miodowe światło słońca zachodzącego w wietrzny jesienny dzień. Owoce słodko sobie parują ale przysypuje je jakiś taki pył gorzki, jakby ktoś sypnął jeszcze ciepłym popiołem z pieca. I tak oto razem łączą sobie teraz aromaty na tym stole: gorzki, słodki i drzewny. Niby wszystko ciekawe ale jakoś przytłaczające.
O nutach to nawet nie wspomnę bo tyle je potrafię wyłuszczyć, jak w Chanel 5 :) może jedynie nieśmiertelnik, odpowiedzialny zdaje się za 'kurzowość' kompozycji.

zielona
zielona

Kwaśny, mocno musujący owoc kiwi, w głębi kwiaty i - ciągle kiwi. Kontynuacja klimatu Honour, czyli nie-amouage'owej cierpkości pokojowo nastawionych do świata białych kwiatów i lekko skórzanej bazy. Zero orientu, zero bogactwa i zawiesistości, tylko soczysta i chłodna owocowa beztroska.
Trwałość zabójcza.

Jako że miłością niezmienną darzę Ubar i Lyric, kompletnie mi się nie podoba kierunek, w którym zmierzają ostatnie damskie kompozycje tej marki. Na szczęście Opusy robią coraz lepsze ;]

Interlude Woman by Amouage 3.59 out of 5 based on 21 ratings and 7 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Amouage Interlude Woman, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Amouage Interlude Woman, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Interlude Woman marki Amouage. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Interlude Woman marki Amouage reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Mancera Aoud Café Carner Barcelona El Born Michal Szulc Sale Perfume 01 Profumum Roma Battito d`Ali Amouage Memoir Man The Vagabond Prince Enchanted Forest Olfactive Studio Ombre Indigo 2 2 Guerlain Aqua Allegoria Limon Verde Serge Lutens Fille en Aiguilles Olivier Durbano Cristal de Roche (Rock Crystal) Parfumerie Generale PG10 Aomassai Perris Monte Carlo Patchouli Nosy Be Olfactive Studio Lumiere Blanche Parfum d`Empire Ambre Russe Diptyque L'Ombre Dans L'Eau Carner Barcelona Cuirs Comme des Garcons Black Serge Lutens Feminite du Bois Escentric Molecules Molecule 01