Marki » A » szyprowo - kwiatowe « Grupy

dymny
skórzany
cynamonowy
Fate for Women Amouage dla kobiet Filmy
Fate for Women Amouage dla kobiet Zdjęcia Fate for Women Amouage dla kobiet Zdjęcia Fate for Women Amouage dla kobiet Zdjęcia

Fate for Women marki Amouage to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Fate for Women został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są bergamotka, czerwona papryczka chili, pieprz i cynamon; nutami serca są róża, jaśmin, narcyz, kadzidło i labdanum; nutami bazy są wanilia, paczula, benzoes, kastoreum, kadzidło, skóra i mech dębowy.

Bergamotka Czerwona papryczka chili Pieprz Cynamon

Róża Jaśmin Narcyz Kadzidło Labdanum

Wanilia Paczula Benzoes Kastoreum Kadzidło Skóra Mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fate for Women by Amouage.

Youth-Dew
Opium

Fate for Women Recenzje Perfum

Ma ogólnie dobre recenzje w sieci, ale na mnie większego wrażenia nie zrobił. Jest oczywiście dobrze wykonany, składniki pierwsza klasa i do tego trwały, ale nie zachwyca.

Trzon zapachu stanowi gęsta, kadzidlana wanilia przyprawiona mocno labdanum, paczulą i odrobiną cynamonu. Trochę przypomina mi Shalimar, zwłaszcza wtedy, kiedy momentami dołącza nuta skóry. Ładny, ale trochę jednak wtórny.

vertigo
vertigo

Rzeczywiście, Fate to wymagająca kompozycja. Na pewno warto dać jej więcej niż jedną szansę.

Mnie na początku uderzyła róża: bardzo przypominała mi tę z Lyric (przed zmianą formuły). Taka poważna, melancholijna, po prostu piękna. Ale szybko usunęła się w cień ustępując miejsca gwieździe wieczoru: narcyzowi. Ah, te narcyzowe kompozycje ... Takie kobiece, eleganckie, europejskie! Kiedy już prawie poddajesz się wizji i zaczynasz czuć się jak na wykwintnym przyjęciu z piórkiem w d..., Fate nie pozwala zapomnieć, skąd się wziął na świecie: przedstawia feerię akordów - jak barw na swoim niesamowitym flakonie: kadzidła, ostrych przypraw, skóry, paczuli i nie wiem czego jeszcze.

Elegancja-Francja z pazurem. Warte uwagi, a nawet piękne!
Jako klasyk w stylu vintage zachwycił mnie Beloved, ale to chyba edycja limitowana, więc może kiedyś ... Fate. Nowoczesny klasyk.

Izabela
Izabela

Są perfumy łatwe, które potrafię dobrze ocenić po pierwszym użyciu i takie, które wymagają więcej wysiłku. Fate Woman Amouage należą do tej drugiej kategorii.
Po raz pierwszy skreśliłam je po pierwszym teście. Niespecjalnie żałowałam, ponieważ włożyłam je do szufladki "drogie, nie lubię i dobrze mi z tym."
Ale ten flakon ciągle przykuwał moją uwagę, moje myśli krążyły wokół niego. Bo flakon jest taki mój biżuteryjny, błyszczący...
"Przez żołądek do serca" mówi stare przysłowie, mogę je sparafrazować "przez flakon do serca." Tak było w moim przypadku.
Przychodzi taki czas, że jesteśmy na coś gotowi, ja też byłam gotowa na nasze kolejne spotkanie. I pojawiła się między nami chemia.
Otwarcie jest zdecydowanie przyprawowe, cynamon skontrastowany z pieprzem i chili. Określiłabym tę fazę jako mokrą, prawdopodobnie sok z bergamotki daje takie wrażenie. Muszę szczerze przyznać, że ta faza może być odrobinę zniechęcająca. Ale warto zaczekać.
Im dalej, tym lepiej.
Kolejny etap to głośna symfonia kwiatowa ( z gumowym narcyzem na czele). Kwiaty wyłaniają się z kadzidlanego mroku.
Jak to kadzidło jest pięknie podane, chłodne, majestatyczne i jakże eleganckie.
Ostatnia faza to nadal kadzidlane akordy w otoczeniu żywicznych słodkości: benzoesu i wanilii. Lekko z tyłu pokazuje się paczula i mech.
Po dokładnym przetestowaniu tych perfum mam tylko jedną nadzieję - że firma Amouage zawróci z drogi ku komercji i powróci do takich kompozycji jak Fate.

Melitele
Melitele

Pierwsze skojarzenie to nic innego jak napój z ogromną ilością obezwładniającego cynamonu... Do tego jest ostro i pieprznie i raczej odpychająco.
Później gdy zapach się utlenia staje się zupełnie inny, ma w sobie coś ciepłego, zmysłowego. Staje się słodki, delikatnie kadzidlany.
Wyraźnie wyłania się wanilia, róża, jaśmin i narcyz. Całość staje się bardziej przystępna i znacznie przyjemniejsza w odbiorze.
Tak jak Izabeli, mnie również szalenie podoba się flakon, ale raczej nie pasuje mi do tak "mocarnej" zawartości.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Amouage Fate for Women, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Amouage Fate for Women, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fate for Women marki Amouage. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fate for Women marki Amouage reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Hermes Elixir des Merveilles Historiae Mystic Oud Guerlain Encens Mythique D'Orient Profumum Roma Battito d`Ali Parfum d`Empire Ambre Russe Sisley Eau du Soir Frapin 1270 Hermes L’Ambre des Merveilles Christian Dior Midnight Poison Carner Barcelona El Born Giorgio Armani Myrrhe Impériale Parfum d`Empire Aziyade Amouage Amouage Lyric Woman  Cartier Le Baiser Du Dragon Molinard Habanita L'Esprit Gucci Gucci Eau de Parfum Escentric Molecules Molecule 01 Prada Prada (Amber) Vivienne Westwood Boudoir