Marki » A » orientalno - kwiatowe « Grupy

Eau d`Amouage Amouage dla kobiet

Eau d`Amouage Amouage dla kobiet

tropikalny
Eau d`Amouage Amouage dla kobiet Zdjęcia

Eau d`Amouage marki Amouage to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Eau d`Amouage został wydany w 2003 roku. Nutami głowy są brzoskwinia, papaja i mango; nutami serca są piwonia, magnolia i ylang-ylang; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, piżmo i wetyweria.

Brzoskwinia Papaja Mango

Piwonia Magnolia Ylang-ylang

Drzewo sandałowe Ambra Piżmo Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau d`Amouage by Amouage.

Eau d`Amouage Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Amouage Eau d`Amouage, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Amouage Eau d`Amouage, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau d`Amouage marki Amouage. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau d`Amouage marki Amouage reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jil Sander Sun La Prairie Silver Rain Ineke Evening Edged In Gold Dana Incognito Chantecaille Tiare Jil Sander Jil GoodTrueBeautiful Forever Lily Gloria Vanderbilt Reverie Ayala Moriel Indigo Fifi Chachnil Fifi Chachnil I Profumi di Firenze Acqua Mirable Odorosa di Firenze No. 3 Swiss Arabian Nawaal