Marki » A » orientalno - kwiatowe « Grupy

Eau d`Amouage Amouage dla kobiet

Eau d`Amouage Amouage dla kobiet

tropikalny
Eau d`Amouage Amouage dla kobiet Zdjęcia

Eau d`Amouage marki Amouage to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Eau d`Amouage został wydany w 2003 roku. Nutami głowy są brzoskwinia, papaja i mango; nutami serca są piwonia, magnolia i ylang-ylang; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, piżmo i wetyweria.

Brzoskwinia Papaja Mango

Piwonia Magnolia Ylang-ylang

Drzewo sandałowe Ambra Piżmo Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau d`Amouage by Amouage.

Eau d`Amouage Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Amouage Eau d`Amouage, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Amouage Eau d`Amouage, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau d`Amouage marki Amouage. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau d`Amouage marki Amouage reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Donna Karan Black Cashmere Tom Ford Black Orchid Van Cleef & Arpels Van Cleef Paco Rabanne Ultraviolet Aurore Borealis Edition Bijan Bijan With a Twist Elizabeth Arden True Love Manuel Canovas Anse Turqouise Opus Oils Divine: Isis Jenna Jameson Heartbreaker by Jenna Yves Saint Laurent Opium Oriental Limited Edition Caron En Avion The Party The Garden Party Tuberose