Marki » A » orientalno - kwiatowe « Grupy

Eau d`Amouage Amouage dla kobiet

Eau d`Amouage Amouage dla kobiet

tropikalny
Eau d`Amouage Amouage dla kobiet Zdjęcia

Eau d`Amouage marki Amouage to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Eau d`Amouage został wydany w 2003 roku. Nutami głowy są brzoskwinia, papaja i mango; nutami serca są piwonia, magnolia i ylang-ylang; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, piżmo i wetyweria.

Brzoskwinia Papaja Mango

Piwonia Magnolia Ylang-ylang

Drzewo sandałowe Ambra Piżmo Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau d`Amouage by Amouage.

Eau d`Amouage Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Amouage Eau d`Amouage, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Amouage Eau d`Amouage, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau d`Amouage marki Amouage. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau d`Amouage marki Amouage reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Rocher Iris Noir Joop! Joop! Le Bain Ralph Lauren Lauren Style Montale Intense Tiare Joop! Joop! Nuit d`Ete Caron Nuit de Noel Jeanne Arthes Cobra for Her Version Inedite Miller Harris Noix de Tubereuse Jar Parfums Bolt of Lightning Corine de Farme Samoa Arno Sorel Sham'n Dream Yardley Baroque