Marki » A » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Ciel Pour Homme Amouage dla mężczyzn

Ciel Pour Homme Amouage dla mężczyzn

Ciel Pour Homme Amouage dla mężczyzn Zdjęcia

Ciel Pour Homme marki Amouage to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Ciel Pour Homme został wydany w 2003 roku. Nutami głowy są lawenda, konwalia, bergamotka i róża; nutami serca są gałka muszkatołowa, cynamon, brzoskwinia, jaśmin i kardamon; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula, wetyweria, kadzidło i cedr.

Lawenda Konwalia Bergamotka Róża

Gałka muszkatołowa Cynamon Brzoskwinia Jaśmin Kardamon

Drzewo sandałowe Paczula Wetyweria Kadzidło Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ciel Pour Homme by Amouage.

Ciel Pour Homme Recenzje Perfum

Jadwisia
Jadwisia

Co prawda dosyć dawno wąchałam Reflection Man, ale Ciel wydaje mi się być jego bliskim kuzynem. Schludny, aromatyczny, kojarzący mi się ze świeżo wyprasowaną koszulą, pianką do golenia... Nie czuję tu naturalności - lawenda, jaśmin, brzoskwinia - jeżeli rzeczywiście tu są, to nie przypominają swoich pierwowzorów występujących w naturze, całość przypomina raczej syntetyczny i mdły amalgamat piżmowo-mydlany. Jeżeli lubi się takie "higieniczne", schludne zapachy to pewnie Ciel będzie się podobał, acz w perfumeriach tego typu kompozycji można znaleźć całkiem pokaźną liczbę, w przyjaźniejszych dla portfela cenach.

agat1969
agat1969

Zapach przecudnej urody, bardzo dobrze odbierany przez otoczenie moje oczywiście jeden z moich ulubionych Amouage, polecam

belor
belor

Ciel, to najsłabszy amłaż jakiego dane mi było powąchać. Nie chodzi o to, że woń jest brzydka, bo pachnido nosi się w sumie przyjemnie, nie męczy i jest przysiadne, rzecz w tym, że to kompozycyjny chaos, w którym nie bardzo wiadomo o co chodzi. Bukiet jest niespójny, twórca ewidentnie nie potrafił się zdecydować w którą strone pójść więc zgubił wątek wrzucając wszystko co mu do głowy przyszło. W dodatku fatalne są parametry perfum - 6,7h trwałości i umiarkowana projekcja, a przecież nie dość że to edp, to w dodatku kosztuje prawie tysiąc złotych...

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Amouage Ciel Pour Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Amouage Ciel Pour Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ciel Pour Homme marki Amouage. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ciel Pour Homme marki Amouage reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Liz Claiborne Curve Chill for Men Jardin de France Gingembre Jardin de France Eau epicee s.Oliver s.Oliver Hot Edition Men Six Scents Six Scents Series Two 5 Richard Nicoll: Nicoll 17 Gendarme 7 Sinful Scents Rage Adidas Adidas Ice Dive Demeter Fragrance Egg Nog Demeter Fragrance Fresh Ginger Eisenberg J'ose Roccobarocco Fashion Man Fragonard Mensonge