Marki » A » kwiatowe « Grupy

Ciel Pour Femme Amouage dla kobiet

Mam: 3 Miałem: 4 Chcę: 4 Ukochany zapach: 1

wodny
ozonowy
Ciel Pour Femme Amouage dla kobiet Zdjęcia Ciel Pour Femme Amouage dla kobiet Zdjęcia

Ciel Pour Femme marki Amouage to kwiatowe perfumy dla kobiet. Ciel Pour Femme został wydany w 2003 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Lucas Sieuzac. Nutami głowy są cyklamen, gardenia i liść fiołka; nutami serca są kwiat brzoskwini, jaśmin, lilia wodna i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, piżmo, kadzidło i cedr.

Cyklamen Gardenia Liść fiołka

Kwiat brzoskwini Jaśmin Lilia wodna Róża

Drzewo sandałowe Ambra Piżmo Kadzidło Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ciel Pour Femme by Amouage.

Fleur d`Eau

Ciel Pour Femme Recenzje Perfum

Izabela
Izabela

Myślałam, że po tylu latach przebywania na forum, o testowaniu wiem wszystko.
Okazuje się, że nie.
Mój pierwszy kontakt z tym zapachem, całkowicie go skreślił. Miał w sobie coś, co kojarzyło mi się z zapachem zdrewniałych gałązek. Taki zapach mają perfumy, które zaczynają się psuć.
I dzisiaj, przy drugim teście mnie zauroczył. Być może ten lekko zastały był tylko w rurce atomizera, a dalej perfumy były ok? Bardzo możliwe, bo stały u kogoś jakiś czas ;) Droga w paczce też swoje robi. :)
Ciel (niebo) to zapach absolutnie nie "amuoageowy". Nie ma w nim mocnego kadzidła, z którego byli znani (kiedyś, bo obecnie mają bardziej mainstreamowe zapachy).
Ciel to lekki kwiatowiec z drewniano-piżmową bazą. Dosyć słodki, ale nie ulepny.
Bardzo komfortowy w noszeniu. Jest kremowy. Taki zapach kwiatowego balsamu do ciała.
Przyznałam się do błędu. Może ktoś dzięki tej recenzji uchroni się przed takowym?

Ma swoich fanów, ale dla mnie to zdecydowanie jeden z najsłabszych zapachów Amouage. Wodnisty, przeźroczysty, mdląco słodki - jak zapach bukietu w wazonie, w którym woda już nie jest pierwszej świeżości. Bardzo nietrwały.

Melitele
Melitele

Zapach bardzo delikatny, uniwersalny.
Gdybym nie wiedziała, że testuję Amouage to raczej nie pokojarzyłabym go z tą marką.
Ale to może źle, że nadałam jej jakąś etykietę, zaszufladkowałam i kojarzę tylko z zapachami dość ciężkimi o złożonej konstrukcji...
Tu bynajmniej złożoności nie ma. Zapach rozwija się gładko, liniowo i spokojnie. Jest mocno kwiatowy ale nie odurzający.
Przyjemnie się go nosi, ale mniej przyjemnie wydaje się na niego małą "fortunę" :D

Agata O-P
Agata O-P

To mój numer 1 wśród wszystkich zapachów, z którymi kiedykolwiek miałam do czynienia. Kolejny, dość nietypowy Amouage, delikatny i kwiatowy. W moim odczuciu pachnie bardzo "biało", pachnie bardzo fiołkami, różą i jaśminem.

Najpiękniejszy zapach na świecie, wart polecania każdemu i na każdą okazję!

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Amouage Ciel Pour Femme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Amouage Ciel Pour Femme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ciel Pour Femme marki Amouage. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ciel Pour Femme marki Amouage reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Serge Lutens Clair de Musc Carner Barcelona Rima XI Bond No 9 Andy Warhol Silver Factory Givenchy Organza Indecence Amouage Amouage Lyric Woman Amouage Ubar Chanel Bois des Iles Amouage Amouage Epic Woman Byredo Pulp Joop! Joop! Le Bain Majda Bekkali Sculptures Olfactives Mon Nom Est Rouge Amouage Reflection Woman M. Micallef Gaiac M. Micallef Patchouli Les Parfums de Rosine Rose Kashmirie Bond No 9 Nuits de Noho Serge Lutens Chypre Rouge Isabey Isabey L'ambre de Carthage Serge Lutens Fourreau Noir Bond No 9 Chinatown