Marki » A » kwiatowe « Grupy

Ciel Pour Femme Amouage dla kobiet

Mam: 3 Miałem: 4 Chcę: 4 Ukochany zapach: 1

wodny
ozonowy
Ciel Pour Femme Amouage dla kobiet Zdjęcia Ciel Pour Femme Amouage dla kobiet Zdjęcia

Ciel Pour Femme marki Amouage to kwiatowe perfumy dla kobiet. Ciel Pour Femme został wydany w 2003 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Lucas Sieuzac. Nutami głowy są cyklamen, gardenia i liść fiołka; nutami serca są kwiat brzoskwini, jaśmin, lilia wodna i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, piżmo, kadzidło i cedr.

Cyklamen Gardenia Liść fiołka

Kwiat brzoskwini Jaśmin Lilia wodna Róża

Drzewo sandałowe Ambra Piżmo Kadzidło Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ciel Pour Femme by Amouage.

Indian Summer

Ciel Pour Femme Recenzje Perfum

Ma swoich fanów, ale dla mnie to zdecydowanie jeden z najsłabszych zapachów Amouage. Wodnisty, przeźroczysty, mdląco słodki - jak zapach bukietu w wazonie, w którym woda już nie jest pierwszej świeżości. Bardzo nietrwały.

Melitele
Melitele

Zapach bardzo delikatny, uniwersalny.
Gdybym nie wiedziała, że testuję Amouage to raczej nie pokojarzyłabym go z tą marką.
Ale to może źle, że nadałam jej jakąś etykietę, zaszufladkowałam i kojarzę tylko z zapachami dość ciężkimi o złożonej konstrukcji...
Tu bynajmniej złożoności nie ma. Zapach rozwija się gładko, liniowo i spokojnie. Jest mocno kwiatowy ale nie odurzający.
Przyjemnie się go nosi, ale mniej przyjemnie wydaje się na niego małą "fortunę" :D

Agata O-P
Agata O-P

To mój numer 1 wśród wszystkich zapachów, z którymi kiedykolwiek miałam do czynienia. Kolejny, dość nietypowy Amouage, delikatny i kwiatowy. W moim odczuciu pachnie bardzo "biało", pachnie bardzo fiołkami, różą i jaśminem.

Najpiękniejszy zapach na świecie, wart polecania każdemu i na każdą okazję!

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Amouage Ciel Pour Femme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Amouage Ciel Pour Femme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ciel Pour Femme marki Amouage. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ciel Pour Femme marki Amouage reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Carner Barcelona Rima XI Amouage Reflection Woman Amouage Jubilation for Women Serge Lutens Clair de Musc Amouage Amouage Lyric Woman Amouage Ubar Amouage Amouage Epic Woman Donna Karan Black Cashmere Byredo Pulp Bond No 9 Andy Warhol Silver Factory Panouge Isabey L'ambre de Carthage Amouage Honour Woman Chanel Bois des Iles M. Micallef Ylang in Gold Tauer Perfumes 02 L`Air du Desert Marocain Serge Lutens Ambre Sultan Annick Goutal Ambre Fétiche Montale Blue Amber Givenchy Givenchy pour Homme Carner Barcelona Cuirs