Marki » A » orientalno - drzewne « Grupy

Beloved Man Amouage dla mężczyzn

Beloved Man Amouage dla mężczyzn

Beloved Man Amouage dla mężczyzn Zdjęcia

Beloved Man marki Amouage to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Beloved Man został wydany w 2013 roku. Beloved Man stworzyli Alexandra Carlin i Emilie (Bevierre) Coppermann. Nutami głowy są pieprz, kardamon, pomarańcza, grejpfrut i elemi; nutami serca są geranium, jaśmin, szafran i korzeń irysa; nutami bazy są cedr, skóra, paczula, wetyweria, piżmo i drzewo gwajakowe.

Pieprz Kardamon Pomarańcza Grejpfrut Elemi

Geranium Jaśmin Szafran Korzeń irysa

Cedr Skóra Paczula Wetyweria Piżmo Drzewo gwajakowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Beloved Man by Amouage.

Beloved Man Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Amouage Beloved Man, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Amouage Beloved Man, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Beloved Man marki Amouage. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Beloved Man marki Amouage reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Thierry Mugler A*Men Pure Malt Montale Red Vetyver Christian Dior Fahrenheit Absolute Thierry Mugler A*Men Pure Havane Montale Intense Cafe Bentley Bentley for Men Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Clive Christian V for Men Lalique Hommage a L'Homme By Kilian Back to Black Cartier Declaration Amouage Interlude Man Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Paco Rabanne Black XS ScentStory 24 Gold Clive Christian L for Men Puredistance Black Amouage Dia pour Homme Clive Christian X for Men Phaedon Sable Marocain