Marki » A » orientalno - drzewne « Grupy

Badr Al Badour Amouage dla kobiet i mężczyzn

Badr Al Badour Amouage dla kobiet i mężczyzn

agarowy

Badr Al Badour marki Amouage to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutami głowy są ambra i róża; nutami serca są oliwka i agar (oud); nutą bazy jest drzewo sandałowe.

Ambra Róża

Oliwka Agar (oud)

Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Badr Al Badour by Amouage.

Badr Al Badour Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Amouage Badr Al Badour, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Amouage Badr Al Badour, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Badr Al Badour marki Amouage. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Badr Al Badour marki Amouage reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Givenchy Organza Indecence Jil Sander Jil Baldessarini Ambré Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Ouarzazate Parfum d`Empire Equistrius Marc Jacobs Marc Jacobs Autumn Splash Ivy Scents of Time Ankh Amouage Amouage Epic Man Rasasi Amber Oudh Halston Man Amber Jeanne Arthes Arthes Essential Patchouli Sumatra Swiss Arabian Mukhalat Malaki