Marki » A » orientalno - kwiatowe « Grupy

Ayoon Al Maha Amouage dla kobiet

Ayoon Al Maha Amouage dla kobiet

agarowy

Ayoon Al Maha marki Amouage to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutę głowy stanowi róża; nutą serca jest drzewo sandałowe; nutą bazy jest agar (oud).

Róża

Drzewo sandałowe

Agar (oud)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ayoon Al Maha by Amouage.

Ayoon Al Maha Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Amouage Ayoon Al Maha, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Amouage Ayoon Al Maha, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ayoon Al Maha marki Amouage. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ayoon Al Maha marki Amouage reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Al-Rehab Taif Kenzo Kashaya Rance 1795 Josephine Enrico Coveri Enrico Coveri Paillettes 3 Marks and Spencer Autograph New York Les Nereides Fleur Poudree de Musc Floris Zinnia Christina Aguilera Christina Aguilera by Night Boadicea the Victorious The Exclusives Salubrious Filles des Iles Floral Sensuel Jeanne Arthes Arome Arthes Jean Patou Moment Supreme