Marki » A » orientalno - kwiatowe « Grupy

Ayoon Al Maha Amouage dla kobiet

Ayoon Al Maha Amouage dla kobiet

agarowy

Ayoon Al Maha marki Amouage to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutę głowy stanowi róża; nutą serca jest drzewo sandałowe; nutą bazy jest agar (oud).

Róża

Drzewo sandałowe

Agar (oud)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ayoon Al Maha by Amouage.

Ayoon Al Maha Recenzje Perfum

Ayoon Al Maha by Amouage 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Amouage Ayoon Al Maha, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Amouage Ayoon Al Maha, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ayoon Al Maha marki Amouage. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ayoon Al Maha marki Amouage reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Shalimar Legere Lancome Tresor Christian Dior Poison Christian Dior Sweet Sun Yves Rocher Iris Noir Carla Fracci Salome' Aubusson Perlissima d`Aubusson Lubin L de Lubin Jeanne Arthes Art S Lalique Cascade Limited Edition 2010 Mariella Burani Bouquet D'Amour Mysterieuse Donatella Pecci Blunt Diable Au Corps