Marki » A » orientalno - przyprawowe « Grupy

Asrar Amouage dla kobiet i mężczyzn

Asrar Amouage dla kobiet i mężczyzn

agarowy

Asrar marki Amouage to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutami głowy są szafran i przyprawy; nutami serca są piżmo i ambra; nutami bazy są agar (oud), nuty drzewne i drzewo sandałowe.

Szafran Przyprawy

Piżmo Ambra

Agar (oud) Nuty drzewne Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Asrar by Amouage.

Asrar Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Amouage Asrar, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Amouage Asrar, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Asrar marki Amouage. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Asrar marki Amouage reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Antonio Banderas Diavolo Kristen Michele Epice Orientale L`Artisan Parfumeur Ambre Extreme Emanuel Ungaro Ungaro pour L'Homme II Coty Dark Vanilla La Prairie Life Threads Gold Monotheme Fine Fragrances Venezia Te Rosso & Spezie Eau D`Italie Baume du Doge Ayala Moriel Roses et Chocolat Aramis Havana Girard Bouquet D’Orient L`Erbolario Spezie