Marki » A » orientalno - kwiatowe « Grupy

Amouage Lyric Woman Amouage dla kobiet

Amouage Lyric Woman Amouage dla kobiet

Amouage Lyric Woman Amouage dla kobiet Zdjęcia Amouage Lyric Woman Amouage dla kobiet Zdjęcia Amouage Lyric Woman Amouage dla kobiet Zdjęcia Amouage Lyric Woman Amouage dla kobiet Zdjęcia Amouage Lyric Woman Amouage dla kobiet Zdjęcia Amouage Lyric Woman Amouage dla kobiet Zdjęcia

Amouage Lyric Woman marki Amouage to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Amouage Lyric Woman został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są bergamotka, kardamon, cynamon i imbir; nutami serca są róża, dzięgiel, jaśmin, ylang-ylang, geranium i korzeń irysa; nutami bazy są mech dębowy, piżmo, nuty drzewne, paczula, wetyweria, drzewo sandałowe, fasolka tonka, kadzidło i wanilia.

Bergamotka Kardamon Cynamon Imbir

Róża Dzięgiel Jaśmin Ylang-ylang Geranium Korzeń irysa

mech dębowy Piżmo Nuty drzewne Paczula Wetyweria Drzewo sandałowe Fasolka tonka Kadzidło Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Amouage Lyric Woman by Amouage.

Rose de Petra
Majalis
Madness

Amouage Lyric Woman Recenzje Perfum

newrrn
newrrn

Choćbym nie wiem jak sama siebie przekonywała, nie mogę powiedzieć że lubię zapach róży. Ba, ja nienawidzę zapachu róży w perfumach! Mając w ogrodzie tyle tych majestatycznych krzewów poznałam zapach prawdziwej róży (wiadomo, mój ogród to nie Grasse, ale zawsze coś...). Wszystkie akordy różane wydają mi się przesycone, zbyt słodkie, przyprawiające o ból głowy, a jakby tego było mało, na mojej skórze są ultratrwałe.
Tymczasem róża w Amouage mnie przekonała, a nawet bardzo mi się podoba! Można tu wyczuć różne odcienie zapachu, jak podróż przez dekady perfumiarstwa...
Kadzidło i pylisty irys jak w Shalimar. Róża z ylang-ylang jak w No.5. Dodatkowo róża ta jest przykurzona, jakby tylko płatkami musnęła pyłu... Do tego kardamon żywcem wzięty z Jungle Elephant i proszę, oto nasz Lyric.
Od pierwszej aplikacji wydawało mi się, że musi to być dzieło z drugiej połowy lat 90'- jakże zdziwiona byłam, gdy okazało się że powstały w 2008r! Pełen respekt dla marki.
Tak, tę różę to ja chcę mieć!

amanda
amanda

A mnie z kolei to wydanie róży przypadło do gustu.
Róża z wyraźnymi przyprawami (szczególnie kardamon na prowadzeniu) ciekawie rysuje różę.
Kadzidlany dymek dodaje jej tajemniczości a wetyweria pazurka.
Nienachalny zapach,który właśnie teraz świetnie wkomponywowuje się w jesienno chłodno dymne klimaty z za chwilę z szeleszczącymi liścmi pod stopami.
Jest jak gdyby skrojony na taką właśnie aurę.

GreenEyes
GreenEyes

Przystępując do testów spodziewałam się róży na miarę Portrait of a Lady Frederic Malle czy Sa Majeste la Rose Serge Lutens, owszem zapach piękny bo jest wyraźna acz przykurzona róża, ciut kadzidła, odrobina tonki i szczypta cynamonu, tylko na mojej skórze anemiczna jest i projekcja i trwałość. A mogło być tak pięknie.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Amouage Amouage Lyric Woman, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Amouage Amouage Lyric Woman, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Amouage Lyric Woman marki Amouage. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Amouage Lyric Woman marki Amouage reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Amouage Amouage Epic Woman Guerlain Shalimar Donna Karan Black Cashmere M. Micallef Gaiac Chanel Les Exclusifs de Chanel Coromandel Majda Bekkali Sculptures Olfactives Mon Nom Est Rouge Yves Saint Laurent Nu Guerlain Shalimar Ode a la Vanille Sur la Route du Mexique Cacharel LouLou Tom Ford Sahara Noir Serge Lutens Chergui Alexander McQueen Kingdom Fendi Fendi Theorema Serge Lutens Ambre Sultan M. Micallef Ylang in Gold Frederic Malle Musc Ravageur Lubin Idole Eau de Parfum Agent Provocateur L'Agent Tom Ford Black Orchid Mauboussin Histoire d`Eau