Marki » A » orientalno - kwiatowe « Grupy

Amouage Homage Amouage dla kobiet i mężczyzn

agarowy
dymny
Amouage Homage Amouage dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Amouage Homage marki Amouage to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Amouage Homage został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są róża z taif i kadzidło; nutami serca są jaśmin, agar (oud) i ambra; nutami bazy są pomarańcza, cytryna i drzewo sandałowe.

Róża z Taif Kadzidło

Jaśmin Agar (oud) Ambra

Pomarańcza Cytryna Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Amouage Homage by Amouage.

Amouage Homage Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Amouage Amouage Homage, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Amouage Amouage Homage, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Amouage Homage marki Amouage. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Amouage Homage marki Amouage reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Boucheron Trouble Carolina Herrera Crystal Chic Aramis Havana Pour Elle Donna Karan Donna Karan Gold Paco Rabanne Ultraviolet Fluoressence Yves Saint Laurent Nu Eau de Toilette S.T. Dupont Essence Pure Pour Femme Comptoir Sud Pacifique Hemisphere Sud Houbigant Demi-Jour Givenchy Harvest 2008: Organza Fleur d` Oranger Amouage Eau d`Amouage Lulu Beauty Marlena