Marki » A » orientalno - kwiatowe « Grupy

Al Shomoukh Amouage dla kobiet

Al Shomoukh Amouage dla kobiet

agarowy

Al Shomoukh marki Amouage to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak wetyweria, agar (oud), róża z taif i nuty kwiatowe.

Wetyweria Agar (oud) Róża z Taif Nuty kwiatowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Al Shomoukh by Amouage.

Al Shomoukh Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Amouage Al Shomoukh, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Amouage Al Shomoukh, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Al Shomoukh marki Amouage. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Al Shomoukh marki Amouage reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Hermes Parfum des Merveilles Stella McCartney Stella in Two Amber Kenzo Kashaya Yves Saint Laurent Cinema Gold Givenchy Ange ou Demon (Perfume Extract) Jean-Louis Scherrer Immense Pour Femme Parfumerie Generale PG19 Louanges Profanes Sarantis C-Thru Purple Diamond Gloria Vanderbilt Vanderbilt Women Ayala Moriel Sutul Rasasi Al Lulu Al Aswad Hermes Eau Claire des Merveilles