Marki » A » orientalno - fougere « Grupy

Al Mas Amouage dla kobiet i mężczyzn

Al Mas Amouage dla kobiet i mężczyzn

agarowy

Al Mas marki Amouage to orientalno - fougere perfumy dla kobiet i mężczyzn. Al Mas został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są cytryna i rozmaryn; nutami serca są konwalia, geranium, szałwia muszkatołowa, róża, szafran i nuty orientalne; nutami bazy są drzewo sandałowe, mech, piżmo, ambra, agar (oud) i cedr.

Cytryna Rozmaryn

Konwalia Geranium Szałwia muszkatołowa Róża Szafran Nuty orientalne

Drzewo sandałowe Mech Piżmo Ambra Agar (oud) Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Al Mas by Amouage.

Al Mas Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Amouage Al Mas, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Amouage Al Mas, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Al Mas marki Amouage. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Al Mas marki Amouage reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - fougere
Salvador Dali Salvador Dali Pour Homme Jean Patou Patou pour Homme Yves Saint Laurent Jazz Prestige Pascal Morabito Or Black Ineke Field Notes From Paris Hermes Elixir des Merveilles La Perla Grigioperla Amouage Jubilation for Men Cale Fragranze d’Autore Preludio d'Oriente Jean Paul Gaultier Le Male Terrible MDCI Parfums Invasion Barbare Alain Delon Ad Alain Delon Plus