Marki » A » orientalno - fougere « Grupy

Al Mas Amouage dla kobiet i mężczyzn

Al Mas Amouage dla kobiet i mężczyzn

agarowy

Al Mas marki Amouage to orientalno - fougere perfumy dla kobiet i mężczyzn. Al Mas został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są cytryna i rozmaryn; nutami serca są konwalia, geranium, szałwia muszkatołowa, róża, szafran i nuty orientalne; nutami bazy są drzewo sandałowe, mech, piżmo, ambra, agar (oud) i cedr.

Cytryna Rozmaryn

Konwalia Geranium Szałwia muszkatołowa Róża Szafran Nuty orientalne

Drzewo sandałowe Mech Piżmo Ambra Agar (oud) Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Al Mas by Amouage.

Al Mas Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Amouage Al Mas, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Amouage Al Mas, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Al Mas marki Amouage. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Al Mas marki Amouage reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - fougere
Cerruti CerrutiSi Hugo Boss Boss in Motion Versace Dreamer Giorgio Armani Armani Attitude Christian Dior Eau Noire Accord Parfait Ambre & Lavande Borsalino Panama Montale Sliver Aoud Charriol Charriol Men Arrogance Arrogance Uomo Regency Cosmetics Jade East Jeanne Arthes Ice Breaker