Marki » A » orientalno - drzewne « Grupy

Afrah Amouage dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1 Chcę: 1

agarowy
żółtych kwiatów

Afrah marki Amouage to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutami głowy są róża z taif, bazylia i magnolia champaka; nutą serca jest agar (oud); nutami bazy są drzewo sandałowe i ambra.

Róża z Taif Bazylia Magnolia champaka

Agar (oud)

Drzewo sandałowe Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Afrah by Amouage.

Afrah Recenzje Perfum

Afrah by Amouage 1.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Amouage Afrah, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Amouage Afrah, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Afrah marki Amouage. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Afrah marki Amouage reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Christian Dior Dolce Vita Salvador Dali Laguna Homme Tom Ford Oud Wood Prada Prada Tendre Lancome Hypnose Hypnotizing Elixir Pierre Balmain Ambre Gris Etro Shaal Nur Aveda Aveda Love Miller Harris L`Air de Rien Le Labo Oud 27 Diesel Diesel The Organic Pharmacy Organic Glam Oud