Marki » A » orientalno - fougere « Grupy

Victor Amordad dla mężczyzn

Victor Amordad dla mężczyzn

skórzany
Victor Amordad dla mężczyzn Zdjęcia

Victor marki Amordad to orientalno - fougere perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Victor został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są szafran i przyprawy; nutami serca są skóra, irys i elemi; nutami bazy są paczula, drzewo kaszmirowe, nuty drzewne i ambra.

Szafran Przyprawy

Skóra Irys Elemi

Paczula Drzewo kaszmirowe Nuty drzewne Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Victor by Amordad.

Victor Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Amordad Victor, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Amordad Victor, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Victor marki Amordad. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Victor marki Amordad reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - fougere
Hermes Equipage Givenchy Xeryus Rouge Puma Flowing Man Puma Puma Man Alviero Martini GeoBlack Man Paul Smith Paul Smith London Men Borsalino Panama By Kilian A Taste of Heaven Menard Menard for Men Alain Delon Ad Alain Delon Classic Playboy Playboy Vegas Alexa Lixfeld 003