Marki » A » aromatyczno - fougere « Grupy

VIP Amordad dla mężczyzn

VIP Amordad dla mężczyzn

VIP Amordad dla mężczyzn Zdjęcia VIP Amordad dla mężczyzn Zdjęcia

VIP marki Amordad to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. VIP został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są cytryna i mandarynka; nutami serca są cedr, kolendra i fiołek; nutami bazy są ambra, styraks i labdanum.

Cytryna Mandarynka

Cedr Kolendra Fiołek

Ambra Styraks Labdanum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about VIP by Amordad.

VIP Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Amordad VIP, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Amordad VIP, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum VIP marki Amordad. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu VIP marki Amordad reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Givenchy Insense Jean Paul Gaultier Le Male Tonique Cologne Alfred Sung Hei David & Victoria Beckham Intimately Beckham Men La Perla GrigioPerla HEDO Ayala Moriel Gaucho Daddy Yankee Daddy Yankee Alain Delon Samourai 47 Angel Schlesser Angel Schlesser Homme Lili Bermuda Navy Eclectic Collections Autograph Guerlain Vetiver Eau Glacee