Marki » A » kwiatowo - owocowe « Grupy

VIP Amordad dla kobiet

VIP Amordad dla kobiet

VIP Amordad dla kobiet Zdjęcia

VIP marki Amordad to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. VIP został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są figa, mandarynka i bergamotka; nutami serca są kardamon, jaśmin i lilia; nutami bazy są drzewo oliwne, cedr virginia, drzewo sandałowe i piżmo.

Figa Mandarynka Bergamotka

Kardamon Jaśmin Lilia

Drzewo oliwne Cedr Virginia Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about VIP by Amordad.

VIP Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Amordad VIP, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Amordad VIP, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum VIP marki Amordad. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu VIP marki Amordad reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Burberry Burberry Brit Moschino Moschino Funny! Nina Ricci Les Belles de Ricci Liberte Acidulee Donna Karan DKNY Red Delicious Charmingly Delicious The Body Shop Dewberry Perfume Oil La Perla J`Aime La Nuit Luciano Soprani DSoir DL & Co Timeless: Lily of the Valley Pocket Watch Sarantis B.U. Dreamy Yves Rocher Cap Nature Fruit Rouge LR LR Classics Florence Jeanne Arthes Boum Mango