Marki » A » kwiatowo - owocowe « Grupy

Queen Amordad dla kobiet

Queen Amordad dla kobiet

Queen Amordad dla kobiet Zdjęcia

Queen marki Amordad to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Queen został wydany w 2011 roku. Nutami głowy są cytryna, gruszka, brzoskwinia i jabłko; nutami serca są róża, jaśmin i białe kwiaty; nutami bazy są wanilia, nuty owocowe i piżmo.

Cytryna Gruszka Brzoskwinia Jabłko

Róża Jaśmin Białe kwiaty

Wanilia Nuty owocowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Queen by Amordad.

Queen Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Amordad Queen, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Amordad Queen, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Queen marki Amordad. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Queen marki Amordad reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jennifer Lopez Love at First Glow Juliette Has A Gun Miss Charming Avon Island Vibe Jacadi Jacadi Fille Halston Unbound Diesel Diesel Fuel for Life Unlimited Calypso St. Barth Lily Victoria`s Secret Dream Angels Heavenly Gold Edition Alexandra de Markoff No Regrets MOR Cassis Noir Sugababes Touch Anna Sui Forbidden Affair