Marki » A » kwiatowo - owocowe « Grupy

Princess Amordad dla kobiet

Princess Amordad dla kobiet

Princess Amordad dla kobiet Zdjęcia

Princess marki Amordad to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Princess został wydany w 2011 roku. Nutami głowy są grejpfrut, bergamotka, brzoskwinia, ananas i błękitna róża; nutami serca są róża, lotos, czerwone jabłko, frezja, nuty przyprawowe i nuty kwiatowe; nutami bazy są paczula, cedr, ambra, olibanum i białe piżmo.

Grejpfrut Bergamotka Brzoskwinia Ananas Błękitna róża

Róża Lotos Czerwone jabłko Frezja Nuty przyprawowe Nuty kwiatowe

Paczula Cedr Ambra Olibanum Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Princess by Amordad.

Princess Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Amordad Princess, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Amordad Princess, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Princess marki Amordad. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Princess marki Amordad reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Nina Ricci Les Belles de Ricci Cherry Fantasy Molton Brown Intoxicating Davana Blossom Gin Tonic Gin Tonic Woman Victoria`s Secret Heavenly Kiss Yves Saint Laurent Baby Doll Magic Steffen Schraut Steffen Schraut Kanebo Milano Collection 2009 Eau de Parfum Revillon Eau de Turbulences Lancome Tresor In Love Stacked Style Fuji Flower Bath and Body Works Orange Sapphire Sugababes Tempt