Marki » A » aromatyczno - fougere « Grupy

Prince Amordad dla mężczyzn

Prince Amordad dla mężczyzn

Prince Amordad dla mężczyzn Zdjęcia

Prince marki Amordad to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Prince został wydany w 2011 roku. Nutami głowy są rozmaryn, cyprys, grejpfrut i kardamon; nutami serca są tuberoza, olibanum, Żywica i ylang-ylang; nutami bazy są wetyweria, cedr i zamsz.

Rozmaryn Cyprys Grejpfrut Kardamon

Tuberoza Olibanum Żywica Ylang-ylang

Wetyweria Cedr Zamsz

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Prince by Amordad.

Prince Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Amordad Prince, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Amordad Prince, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Prince marki Amordad. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Prince marki Amordad reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Parfum d`Empire Fougere Bengale Alviero Martini Geo Uomo Avon Avon Essence Halston Unbound for Men Comme des Garcons Comme des Garcons Series 5 Sherbet: Cinnamon L`Erbolario Felci Lorenzo Villoresi Wild Lavender Coty Stetson Sierra Lancome Hypnose Homme Cologne Calvin Klein CK IN2U Him Collectables April Aromatics Crown Chakra Oil Galimard Flibustier