Marki » A » aromatyczno - fougere « Grupy

Prince Amordad dla mężczyzn

Prince Amordad dla mężczyzn

Prince Amordad dla mężczyzn Zdjęcia

Prince marki Amordad to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Prince został wydany w 2011 roku. Nutami głowy są rozmaryn, cyprys, grejpfrut i kardamon; nutami serca są tuberoza, olibanum, Żywica i ylang-ylang; nutami bazy są wetyweria, cedr i zamsz.

Rozmaryn Cyprys Grejpfrut Kardamon

Tuberoza Olibanum Żywica Ylang-ylang

Wetyweria Cedr Zamsz

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Prince by Amordad.

Prince Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Amordad Prince, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Amordad Prince, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Prince marki Amordad. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Prince marki Amordad reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Calvin Klein Truth For Men Hugo Boss Boss Selection Jesus Del Pozo Adventure Quasar Parfum d`Empire Fougere Bengale Sean John Unforgivable Multi Platinum Montana Montana Green Lacoste Red Penhaligon`s English Fern Erox Realm Men Geo. F. Trumper Eau de Quinine Montblanc Presence Cool Toni Gard Toni Gard Man