Marki » A » skórzane « Grupy

King Amordad dla mężczyzn

skórzany
ziołowy
King Amordad dla mężczyzn Zdjęcia King Amordad dla mężczyzn Zdjęcia

King marki Amordad to skórzane perfumy dla mężczyzn. King został wydany w 2011 roku. Nutami głowy są tymianek i szafran; nutami serca są fiołek, nuty kwiatowe i jaśmin; nutami bazy są skóra, ambra, wanilia i piżmo.

Tymianek Szafran

Fiołek Nuty kwiatowe Jaśmin

Skóra Ambra Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about King by Amordad.

King Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Amordad King, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Amordad King, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum King marki Amordad. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu King marki Amordad reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy skórzane
Versace Versace L'Homme Guerlain Cuir Beluga Montale Aoud Cuir d’Arabie Valentino Vendetta Uomo Alford & Hoff Alford & Hoff Adidas Adidas Dare Boadicea the Victorious Vibrant Byredo Baudelaire Canali Canali dal 1934 Ayala Moriel Espionage Truefitt & Hill Spanish Leather Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Leather Oud