Marki » A » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Heroine Amordad dla kobiet

Heroine Amordad dla kobiet

Heroine Amordad dla kobiet Zdjęcia

Heroine marki Amordad to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Heroine został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są jeżyna i mandarynka; nutami serca są paczula, gardenia tahitańska, osmantus i lilia; nutami bazy są drzewo sandałowe i drzewo kaszmirowe.

Jeżyna Mandarynka

Paczula Gardenia tahitańska Osmantus Lilia

Drzewo sandałowe Drzewo kaszmirowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Heroine by Amordad.

Heroine Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Amordad Heroine, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Amordad Heroine, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Heroine marki Amordad. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Heroine marki Amordad reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Elizabeth Arden Green Tea Revitalize L`Artisan Parfumeur Iris Pallida 2007 Iceberg Light Fluid Iceberg Woman Bond No 9 Nuits de Noho Paul Smith Rose Summer Edition The Body Shop White Musk Midnight Iris Iris de Minuit LR Desperate Housewives Susan Chanel Les Exclusifs de Chanel 28 La Pausa Girard Provence Spring The Beautiful Mind Series Intelligence & Fantasy Marc Jacobs Daisy Pop Art Edition Parfums de Coeur Sexiest Fantasies Slow Dance