Marki » A » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Hero Amordad dla mężczyzn

Hero Amordad dla mężczyzn

Hero Amordad dla mężczyzn Zdjęcia

Hero marki Amordad to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Hero został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są lima, nuty zielone, mandarynka i nuty morskie; nutami serca są frezja, róża, jaśmin i konwalia; nutami bazy są cyprys, piżmo, drzewo gwajakowe i cedr.

Lima Nuty zielone Mandarynka Nuty morskie

Frezja Róża Jaśmin Konwalia

Cyprys Piżmo Drzewo gwajakowe Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Hero by Amordad.

Hero Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Amordad Hero, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Amordad Hero, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Hero marki Amordad. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Hero marki Amordad reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Davidoff Cool Water Deep Summer Fizz Escada Escada Sport  Sport Spirit Annick Goutal Les Nuits d'Hadrien Bogner Bogner Man Classic Summer Edition Amouage Arcus Creative Universe Beth Terry Te Avon Simple Elements Warm Sunshine O Boticario Speed Man Kenzo Flower by Kenzo La Cologne Guerlain La Cologne Du Parfumeur Penhaligon`s Eau de Verveine Keiko Mecheri Tarifa