Marki » A » aromatyczno - fougere « Grupy

Beaumont White Gold Amordad dla mężczyzn

Beaumont White Gold Amordad dla mężczyzn

Beaumont White Gold Amordad dla mężczyzn Zdjęcia

Beaumont White Gold marki Amordad to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Beaumont White Gold został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są cytryna, aldehydy, mandarynka, grejpfrut i brzoskwinia; nutami serca są lawenda, mięta, nuty zielone, fiołek, róża i anyż gwiazdkowaty; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, piżmo, fasolka tonka i wetyweria.

Cytryna Aldehydy Mandarynka Grejpfrut Brzoskwinia

Lawenda Mięta Nuty zielone Fiołek Róża Anyż gwiazdkowaty

Drzewo sandałowe Ambra Piżmo Fasolka tonka Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Beaumont White Gold by Amordad.

Beaumont White Gold Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Amordad Beaumont White Gold, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Amordad Beaumont White Gold, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Beaumont White Gold marki Amordad. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Beaumont White Gold marki Amordad reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Avon His Story Alviero Martini Geo Uomo Halston Unbound for Men Tommy Hilfiger Hilfiger Est. 1985 Emanuel Ungaro Ungaro Man Coty Stetson Sierra Jean Charles Brosseau The Brun Azzaro Pure Lavender FCUK FCUK Connect Him Montblanc Presence Cool Kenzo Time for Peace Jeanne Arthes Extreme Limit Rock