Marki » A » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Beaumont Gold Amordad dla kobiet

Beaumont Gold Amordad dla kobiet

Beaumont Gold Amordad dla kobiet Zdjęcia

Beaumont Gold marki Amordad to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Beaumont Gold został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są czarna porzeczka, brzoskwinia i ananas; nutami serca są lotos, tuberoza, jaśmin, róża i nuty kwiatowe; nutami bazy są ambra, piżmo i nuty słodkie.

Czarna porzeczka Brzoskwinia Ananas

Lotos Tuberoza Jaśmin Róża Nuty kwiatowe

Ambra Piżmo Nuty słodkie

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Beaumont Gold by Amordad.

Beaumont Gold Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Amordad Beaumont Gold, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Amordad Beaumont Gold, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Beaumont Gold marki Amordad. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Beaumont Gold marki Amordad reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Deborah Be Gourmand - Candy Fruit Bath and Body Works Black Raspberry Vanilla Koto Parfums Hello Kitty Stephanie de Saint-Aignan Amande Honorable Crazylibellule and the Poppies Poule de Luxe Vanilla Ganache L`Occitane en Provence Rose Confite NafNaf Graffiti Vanilla Calvin Klein ck IN2U Heat Her Puma Animagical Woman Stacked Style Como Crema Bath and Body Works Forever Sunshine Michel Germain Sexual Sugar