Marki » A » aromatyczno - owocowe « Grupy

Beaumont Amordad dla kobiet i mężczyzn

Beaumont Amordad dla kobiet i mężczyzn

Beaumont Amordad dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Beaumont marki Amordad to aromatyczno - owocowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Beaumont został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są ananas, melon, grejpfrut, jagody jałowca i mięta; nutami serca są gałka muszkatołowa, kadzidło i pieprz; nutami bazy są labdanum, drzewo sandałowe, piżmo, mech dębowy, wetyweria i cedr.

Ananas Melon Grejpfrut Jagody jałowca Mięta

Gałka muszkatołowa Kadzidło Pieprz

Labdanum Drzewo sandałowe Piżmo mech dębowy Wetyweria Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Beaumont by Amordad.

Beaumont Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Amordad Beaumont, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Amordad Beaumont, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Beaumont marki Amordad. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Beaumont marki Amordad reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - owocowe
Lobogal Lobogal Pour Lui Biotherm Eau Pure Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Fig Demeter Fragrance Between the Sheets L`Erbolario Legni Fruttati Victoria`s Secret Strawberries and Champagne Infusion Organique Acai Rain Avon Electrify Me Avon Blue Rush Intense Teufels Kuche Erdbeermund Black Phoenix Alchemy Lab Snow, Glass, Apple Huitieme Art Parfums Vohina