Marki » A » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Amordad Amordad dla kobiet

Amordad Amordad dla kobiet

Amordad Amordad dla kobiet Zdjęcia

Amordad marki Amordad to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Amordad został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są nuty wodne, owoce tropikalne, cytryna amalfi i grejpfrut; nutami serca są pralina, róża, cynamon i kwiat pomarańczy; nutami bazy są piżmo, drzewo kaszmirowe, paczula, drzewo sandałowe, ambra i zamsz.

Nuty wodne Owoce tropikalne Cytryna Amalfi Grejpfrut

Pralina Róża Cynamon Kwiat pomarańczy

Piżmo Drzewo kaszmirowe Paczula Drzewo sandałowe Ambra Zamsz

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Amordad by Amordad.

Amordad Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Amordad Amordad, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Amordad Amordad, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Amordad marki Amordad. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Amordad marki Amordad reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Laura Mercier Eau Gourmande Marrons Glaces Bath and Body Works Brown Sugar & Fig Giorgio Beverly Hills Red 2 Alain Delon Samourai Woman Love Gold Avril Lavigne Black Star Crazylibellule and the Poppies Poule de Luxe Vanilla Sucre Glace Boadicea the Victorious Intense Victoria`s Secret Sweet Daydream Corine de Farme Witch Taranee Revlon Pink Happiness Delicate Moments La Maison de la Vanille Vanahe Stacked Style Rococo Rouge