Marki » A » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Amordad Amordad dla kobiet

Amordad Amordad dla kobiet

Amordad Amordad dla kobiet Zdjęcia

Amordad marki Amordad to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Amordad został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są nuty wodne, owoce tropikalne, cytryna amalfi i grejpfrut; nutami serca są pralina, róża, cynamon i kwiat pomarańczy; nutami bazy są piżmo, drzewo kaszmirowe, paczula, drzewo sandałowe, ambra i zamsz.

Nuty wodne Owoce tropikalne Cytryna Amalfi Grejpfrut

Pralina Róża Cynamon Kwiat pomarańczy

Piżmo Drzewo kaszmirowe Paczula Drzewo sandałowe Ambra Zamsz

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Amordad by Amordad.

Amordad Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Amordad Amordad, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Amordad Amordad, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Amordad marki Amordad. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Amordad marki Amordad reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Carla Fracci Medea Oscar de la Renta Oscar Fresh Vanilla Victoria`s Secret More PINK Please S-Perfume 100% Love Crabtree & Evelyn Found Deborah Mandorla Nicolai Parfumeur Createur Juste un rêve Susanne Lang Sula Vixen Playering Set Revlon Reflections Etienne Aigner Clear Day Kate Moss Vintage Muse Strange Invisible Perfumes Vacances