Marki » A » orientalno - drzewne « Grupy

Emma American Eagle dla kobiet

Emma American Eagle dla kobiet

Emma marki American Eagle to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet. Emma został wydany w 2009 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak Śliwka, jabłko, fiołek i ambra.

Śliwka Jabłko Fiołek Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Emma by American Eagle.

Emma Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum American Eagle Emma, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu American Eagle Emma, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Emma marki American Eagle. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Emma marki American Eagle reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Serge Lutens Cedre Cartier Must Cartier Pour Homme Essence Cerruti Cerruti 1881 Black L`Artisan Parfumeur Aedes de Venustas Sonia Rykiel Le Parfum Ajmal Dahn Al Oudh Lujain Sonoma Scent Studio Sienna Musk Lulu Guinness Cast A Spell Nicolai Parfumeur Createur Maharanih Jacques Bogart Silver Scent Loriblu Sensual Seduction Man Thierry Mugler Show Collection A*Men Bracelet de Force