Marki » A » kwiatowo - owocowe « Grupy

True Delight American Beauty dla kobiet

True Delight American Beauty dla kobiet

True Delight American Beauty dla kobiet Zdjęcia

True Delight marki American Beauty to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. True Delight został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są nuty wodne, brzoskwinia, jaśmin, bergamotka, liść czarnej porzeczki, konwalia i gardenia tahitańska; nutami serca są irys, magnolia, morela i kamelia; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i cedr virginia.

Nuty wodne Brzoskwinia Jaśmin Bergamotka Liść czarnej porzeczki Konwalia Gardenia tahitańska

Irys Magnolia Morela Kamelia

Piżmo Drzewo sandałowe Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about True Delight by American Beauty.

True Delight Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum American Beauty True Delight, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu American Beauty True Delight, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum True Delight marki American Beauty. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu True Delight marki American Beauty reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancetti Etre Femme Montana Parfum d`Elle 2 Yves Saint Laurent Baby Doll Magic Lilly Pulitzer Wink Etat Libre d`Orange Bendelirious Flirt! Flirtatious Gianfranco Ferre Ferré Rose Princesse Paul Sebastian Casual for Men D.S. & Durga Pomelo Blossom Alberta Ferretti Femina IKKS Private Xerjoff Lua