Marki » A » kwiatowe « Grupy

Beloved American Beauty dla kobiet

Beloved American Beauty dla kobiet

tuberozowy
Beloved American Beauty dla kobiet Zdjęcia

Beloved marki American Beauty to kwiatowe perfumy dla kobiet. Beloved został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Karyn Khoury. Nutami głowy są gorzka pomarańcza, morela i cantedeskia; nutami serca są irys, kwiat afrykańskiej pomarańczy, tuberoza i stefanotis; nutami bazy są kwiat bawełny, drzewo sandałowe i ambra.

Gorzka pomarańcza Morela Cantedeskia

Irys Kwiat afrykańskiej pomarańczy Tuberoza Stefanotis

Kwiat bawełny Drzewo sandałowe Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Beloved by American Beauty.

Beloved Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum American Beauty Beloved, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu American Beauty Beloved, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Beloved marki American Beauty. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Beloved marki American Beauty reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chloe Chloe Estée Lauder Beyond Paradise Stella McCartney Stella Nina Ricci Love in Paris Krizia Moods by Krizia Donna Harajuku Lovers Harajuku Lovers Love Coty Ex`cla-ma`tion Narciso Rodriguez Essence Loewe I Loewe You Tonight Skeem Sweet Pea and Vanilla Versace Vanitas Burberry Burberry Sport Ice