Marki » A » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Floresta Amazonia Viva dla kobiet i mężczyzn

Floresta Amazonia Viva dla kobiet i mężczyzn

żółtych kwiatów

Floresta marki Amazonia Viva to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Floresta został wydany w 2013 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak róża bułgarska, ylang-ylang, nuty drzewne, paczula i balsam copahu.

Róża bułgarska Ylang-ylang Nuty drzewne Paczula Balsam Copahu

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Floresta by Amazonia Viva.

Floresta Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Amazonia Viva Floresta, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Amazonia Viva Floresta, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Floresta marki Amazonia Viva. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Floresta marki Amazonia Viva reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Comme des Garcons Odeur 53 Giorgio Armani Armani Mania L`Artisan Parfumeur L`Ete en Douce (Extrait de Songe) Agatha Ruiz de la Prada El Beso Lulu Castagnette Lulu Pink Room Parfum Pour Toi DL & Co Thorn Apple Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds Eau de Toilette Lanvin Lanvin L`Homme Elternhaus Unifaith (MoslBuddJewChristHinDao) Ava Luxe Nude Musk Farmacia SS. Annunziata Kama