Marki » A » orientalno - kwiatowe « Grupy

Amanda Amanda Lepore dla kobiet

Amanda Amanda Lepore dla kobiet

Amanda Amanda Lepore dla kobiet Zdjęcia Amanda Amanda Lepore dla kobiet Zdjęcia Amanda Amanda Lepore dla kobiet Zdjęcia Amanda Amanda Lepore dla kobiet Zdjęcia Amanda Amanda Lepore dla kobiet Zdjęcia

Amanda marki Amanda Lepore to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Amanda został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christophe Laudamiel. Nutami głowy są cytrusy, mandarynka, truskawka, szampan i ogórek; nutami serca są kwiat afrykańskiej pomarańczy, tuberoza i fiołek; nutami bazy są ambra i korzeń irysa.

Cytrusy Mandarynka Truskawka Szampan Ogórek

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Tuberoza Fiołek

Ambra Korzeń irysa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Amanda by Amanda Lepore.

Amanda Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Amanda Lepore Amanda, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Amanda Lepore Amanda, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Amanda marki Amanda Lepore. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Amanda marki Amanda Lepore reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Carolina Herrera So Chic Limited Edition Versace Versus Donna L`Occitane en Provence Notre Flore Neroli Comptoir Sud Pacifique Harmonie Creole Oriflame Believe Shiseido Vocalise Ted Lapidus Lapidus Woman Tocca Touch Miya Shinma Tsuki Masaki Matsushima mat; le rouge CnR Create Libra Oilily Oilily Ovation