Marki » A » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

White Musk Alyssa Ashley dla kobiet

White Musk Alyssa Ashley dla kobiet

Mam: 3 Miałem: 1

żółtych kwiatów
White Musk Alyssa Ashley dla kobiet Zdjęcia White Musk Alyssa Ashley dla kobiet Zdjęcia White Musk Alyssa Ashley dla kobiet Zdjęcia White Musk Alyssa Ashley dla kobiet Zdjęcia

White Musk marki Alyssa Ashley to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. White Musk został wydany w 2000 roku. Nutami głowy są bergamotka i estragon; nutami serca są jaśmin, ylang-ylang, róża i bez; nutami bazy są piżmo i paczula.

Bergamotka Estragon

Jaśmin Ylang-ylang Róża Bez

Piżmo Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about White Musk by Alyssa Ashley.

White Musk Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Alyssa Ashley White Musk, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Alyssa Ashley White Musk, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum White Musk marki Alyssa Ashley. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu White Musk marki Alyssa Ashley reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Hermes Rouge Hermes Eau Delicate Prada No1 Iris Shaik Chic Shaik No 30 Sweet Years Just Me Diptyque Tam Dao Neil Morris Gotham Sonoma Scent Studio Voile de Violette Harvey Prince Temptress Bruno Acampora Sballo Boadicea the Victorious Powerful D.S. & Durga 1538 Rheims Nobile 1942 Ponte Vecchio W