Marki » A » orientalno - kwiatowe « Grupy

Musk Extreme Alyssa Ashley dla kobiet

Musk Extreme Alyssa Ashley dla kobiet

Musk Extreme Alyssa Ashley dla kobiet Zdjęcia Musk Extreme Alyssa Ashley dla kobiet Zdjęcia Musk Extreme Alyssa Ashley dla kobiet Zdjęcia Musk Extreme Alyssa Ashley dla kobiet Zdjęcia Musk Extreme Alyssa Ashley dla kobiet Zdjęcia

Musk Extreme marki Alyssa Ashley to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Musk Extreme został wydany w 2009 roku. Nutę głowy stanowi bergamotka; nutami serca są goździk (roślina), jaśmin i róża; nutami bazy są piżmo, ambra, wanilia, korzeń irysa i kumaryna.

Bergamotka

Goździk (roślina) Jaśmin Róża

Piżmo Ambra Wanilia Korzeń irysa Kumaryna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Musk Extreme by Alyssa Ashley.

Musk Extreme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Alyssa Ashley Musk Extreme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Alyssa Ashley Musk Extreme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Musk Extreme marki Alyssa Ashley. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Musk Extreme marki Alyssa Ashley reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Rochas Alchimie Benetton Paradiso Inferno Woman Avon True Glow Nightfall Lancaster Aquasun Romea D`Ameor The Secret Heroines of the Tsar Miller Harris Noix de Tubereuse Tocca Brigitte Jenna Jameson Heartbreaker by Jenna Lubin Nuit de Longchamp Alyssa Ashley Fizzy Rasasi Al Taif Toni Gard Toni Gard Woman