Marki » A » orientalno - kwiatowe « Grupy

Fizzy Alyssa Ashley dla kobiet

Fizzy Alyssa Ashley dla kobiet

Fizzy Alyssa Ashley dla kobiet Zdjęcia Fizzy Alyssa Ashley dla kobiet Zdjęcia Fizzy Alyssa Ashley dla kobiet Zdjęcia Fizzy Alyssa Ashley dla kobiet Zdjęcia

Fizzy marki Alyssa Ashley to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Fizzy został wydany w 2005 roku. Nutami głowy są kolendra i bergamotka; nutami serca są jaśmin, geranium, ylang-ylang i konwalia; nutami bazy są piżmo, benzoes i wanilia.

Kolendra Bergamotka

Jaśmin Geranium Ylang-ylang Konwalia

Piżmo Benzoes Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fizzy by Alyssa Ashley.

Halle Pure Orchid

Fizzy Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Alyssa Ashley Fizzy, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Alyssa Ashley Fizzy, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fizzy marki Alyssa Ashley. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fizzy marki Alyssa Ashley reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Saint Laurent Cinema Versace Crystal Noir Tom Ford Black Orchid Benetton United Colors of Benetton Woman Dana Incognito Escada Escada Comptoir Sud Pacifique Hemisphere Sud Jeanne Arthes Sultane Fairy Rose Tom Ford Champaca Absolute Gloria Vanderbilt Vanderbilt Women Ulric de Varens Isa Jacques Fath Expression