Marki » A » orientalno - kwiatowe « Grupy

Fizzy Alyssa Ashley dla kobiet

Fizzy Alyssa Ashley dla kobiet

Fizzy Alyssa Ashley dla kobiet Zdjęcia Fizzy Alyssa Ashley dla kobiet Zdjęcia Fizzy Alyssa Ashley dla kobiet Zdjęcia Fizzy Alyssa Ashley dla kobiet Zdjęcia

Fizzy marki Alyssa Ashley to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Fizzy został wydany w 2005 roku. Nutami głowy są kolendra i bergamotka; nutami serca są jaśmin, geranium, ylang-ylang i konwalia; nutami bazy są piżmo, benzoes i wanilia.

Kolendra Bergamotka

Jaśmin Geranium Ylang-ylang Konwalia

Piżmo Benzoes Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fizzy by Alyssa Ashley.

Halle Pure Orchid

Fizzy Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Alyssa Ashley Fizzy, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Alyssa Ashley Fizzy, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fizzy marki Alyssa Ashley. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fizzy marki Alyssa Ashley reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Elizabeth Arden Provocative woman Yves Saint Laurent Opium Orchidée de Chine Enrico Coveri Enrico Coveri Paillettes 3 Jean Paul Gaultier Classique Gold Collection DSH Perfumes Giardini Segreti (Italian Journey No. 3) essence Secret Love Tesori d`Oriente Frangipani delle Indie Givenchy Harvest 2009 Ange ou Demon Fleur d`Oranger Yves Rocher Rose Ispahan Parfums 06130 Feuille de Reglisse S.T. Dupont Miss Dupont Jean Patou Chaldee