Marki » A » drzewne « Grupy

Essence de Patchouli Alyssa Ashley dla kobiet

Essence de Patchouli Alyssa Ashley dla kobiet

Essence de Patchouli Alyssa Ashley dla kobiet Zdjęcia Essence de Patchouli Alyssa Ashley dla kobiet Zdjęcia Essence de Patchouli Alyssa Ashley dla kobiet Zdjęcia

Essence de Patchouli marki Alyssa Ashley to drzewne perfumy dla kobiet. Essence de Patchouli został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są geranium i róża; nutą serca jest korzeń irysa; nutami bazy są paczula, drzewo gwajakowe, cedr virginia, kumaryna, francuskie labdanum, wanilia i piżmo.

Geranium Róża

Korzeń irysa

Paczula Drzewo gwajakowe Cedr Virginia Kumaryna Francuskie labdanum Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Essence de Patchouli by Alyssa Ashley.

Essence de Patchouli

Essence de Patchouli Recenzje Perfum

hasi
hasi

Bardzo zaskoczył mnie ten zapach. Gdy dostałam próbkę z wymianki nawet nie wiedziałam, co to za marka. Bez buszowania w internecie psiknęłam na nadgarstek.
Zapach jest ciepły, orientalny, nie za słodki. Kapitalnie się rozwija na skórze choć nie umiem sprecyzować konkretnych nut.Intensywność świetna, trwałość ponad 8 godzin.
Potem zobaczyłam cenę w internecie i niemal zapiszczałam z radości- 49 zł za 50-mililitrową flaszkę tego cuda. Już jest moja !:)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Alyssa Ashley Essence de Patchouli, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Alyssa Ashley Essence de Patchouli, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Essence de Patchouli marki Alyssa Ashley. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Essence de Patchouli marki Alyssa Ashley reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewne
Comme des Garcons Comme des Garcons Series 6 Synthetic: Tar Givenchy Pi Neo Alfred Dunhill Dunhill Fresh Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Intense Issey Miyake L`Eau d`Issey Pour Homme Summer Glimmer Comme des Garcons Hinoki Yves Saint Laurent M7 Fresh Parfumerie Generale PG18 Cadjmere DSQUARED² He Wood Rocky Mountain Wood Jalaine Patchouli Jacques Bogart Witness Les Nez Turtle Vetiver