Marki » A » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Coco Vanilla by Alyssa Ashley Alyssa Ashley dla kobiet

kokosowy
tropikalny
karmelowy
Coco Vanilla by Alyssa Ashley Alyssa Ashley dla kobiet Zdjęcia Coco Vanilla by Alyssa Ashley Alyssa Ashley dla kobiet Zdjęcia Coco Vanilla by Alyssa Ashley Alyssa Ashley dla kobiet Zdjęcia Coco Vanilla by Alyssa Ashley Alyssa Ashley dla kobiet Zdjęcia

Coco Vanilla by Alyssa Ashley marki Alyssa Ashley to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Coco Vanilla by Alyssa Ashley został wydany w 2005 roku. Nutami głowy są wanilia, cytryna amalfi, kokos i marakuja; nutami serca są heliotrop i gardenia tahitańska; nutami bazy są ambra, karmel i piasek.

Wanilia Cytryna Amalfi Kokos Marakuja

Heliotrop Gardenia tahitańska

Ambra Karmel Piasek

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Coco Vanilla by Alyssa Ashley by Alyssa Ashley.

Coco Vanilla by Alyssa Ashley Recenzje Perfum

perfumeholic88
perfumeholic88

Lubię nutę kokosa i wanilii, jeśli nie są zbyt przesłodzione i synetyczne. w tej kompozycji niestety są. Kokos na początku jest lekko kwaśnawy, aby później połączyć się z wanilią rodem z cukru WANILINOWEGO i pseudo karmelem. Całość poprostu trąci sztucznością i przypomina mi niskiej jakości balsamy do ciała o kokosowym czy waniliowym zapachu.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Alyssa Ashley Coco Vanilla by Alyssa Ashley, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Alyssa Ashley Coco Vanilla by Alyssa Ashley, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Coco Vanilla by Alyssa Ashley marki Alyssa Ashley. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Coco Vanilla by Alyssa Ashley marki Alyssa Ashley reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Carla Fracci Medea Pussy Deluxe Pussy Deluxe Eau Jeune Eau Jeune Rock'n Love Juicy Couture Viva la Juicy Gai Mattiolo That`s Amore! Gai Mattiolo Exotic Paradise LEI Hawaiian Vanilla Crazylibellule and the Poppies Poule de Luxe Vanilla Ganache Gres Caline Night Pamela Anderson Malibu Night Farmacia SS. Annunziata Chia Cacharel Amor Amor Absolu Bjorn Borg Love All Vivid Violet Jeanne Arthes Sexy Me No1