Marki » A » orientalno - kwiatowe « Grupy

Ambre Gris Alyssa Ashley dla kobiet

Ambre Gris Alyssa Ashley dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 3

Ambre Gris Alyssa Ashley dla kobiet Zdjęcia

Ambre Gris marki Alyssa Ashley to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Ambre Gris został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Luca Maffei. Nutami głowy są sycylijska cytryna, kalabryjska bergamotka i różowy pieprz; nutami serca są róża bułgarska i indyjski jaśmin; nutami bazy są drzewo sandałowe, madagaskarska wanilia, ambra i labdanum.

Sycylijska cytryna Kalabryjska bergamotka Różowy pieprz

Róża bułgarska Indyjski jaśmin

Drzewo sandałowe Madagaskarska wanilia Ambra Labdanum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ambre Gris by Alyssa Ashley.

Ambre Gris Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Alyssa Ashley Ambre Gris, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Alyssa Ashley Ambre Gris, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ambre Gris marki Alyssa Ashley. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ambre Gris marki Alyssa Ashley reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jean Paul Gaultier Classique Bien Roulee Pierre Balmain Eau d'Amazonie de Balmain Alessandro Della Torre Alessandro Della Torre Collistar Benessere dei Sensi Viktor&Rolf Flowerbomb Extreme Sparkle 2008 Marc Jacobs Essence Molyneux Initiation Opus Oils Divine: Isis Amouage Eau d`Amouage Carolina Herrera CH Red & Gold Parfums 06130 Feuille de Reglisse NafNaf Expression