Marki » A » orientalno - kwiatowe « Grupy

Oranger Moi Alyson Oldoini dla kobiet

Oranger Moi Alyson Oldoini dla kobiet

Oranger Moi Alyson Oldoini dla kobiet Zdjęcia Oranger Moi Alyson Oldoini dla kobiet Zdjęcia

Oranger Moi marki Alyson Oldoini to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Oranger Moi został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Benoist Lapouza. Nutami głowy są imbir, liść czarnej porzeczki, sycylijska bergamotka i kalabryjska mandarynka; nutami serca są cynamon, kwiat pomarańczy, narcyz i goździk (roślina); nutami bazy są fasolka tonka, drzewo sandałowe, piżmo i wanilia.

Imbir Liść czarnej porzeczki Sycylijska bergamotka Kalabryjska mandarynka

Cynamon Kwiat pomarańczy Narcyz Goździk (roślina)

Fasolka tonka Drzewo sandałowe Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Oranger Moi by Alyson Oldoini.

Oranger Moi Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Alyson Oldoini Oranger Moi, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Alyson Oldoini Oranger Moi, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Oranger Moi marki Alyson Oldoini. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Oranger Moi marki Alyson Oldoini reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Alexander McQueen Kingdom Summer Viktor&Rolf Flowerbomb Liz Claiborne Sweet Desire by Realities Leonard Leonara Tauer Perfumes 01 Le Maroc Pour Elle Miller Harris Noix de Tubereuse Naomi Campbell Cat Deluxe With Kisses DSH Perfumes Giardini Segreti (Italian Journey No. 3) Tesori d`Oriente Frangipani delle Indie Gloria Vanderbilt Fatale Giorgio Armani Idole d`Armani Eau de Toilette Michael Michalsky Michalsky for Women