Marki » A » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Urban Safari Woman Alviero Martini dla kobiet

Urban Safari Woman Alviero Martini dla kobiet

Urban Safari Woman Alviero Martini dla kobiet Zdjęcia Urban Safari Woman Alviero Martini dla kobiet Zdjęcia Urban Safari Woman Alviero Martini dla kobiet Zdjęcia Urban Safari Woman Alviero Martini dla kobiet Zdjęcia Urban Safari Woman Alviero Martini dla kobiet Zdjęcia

Urban Safari Woman marki Alviero Martini to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Urban Safari Woman został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są bergamotka i róża; nutami serca są jaśmin, ylang-ylang, fiołek i lilia; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, mech dębowy, ambra i wanilia.

Bergamotka Róża

Jaśmin Ylang-ylang Fiołek Lilia

Piżmo Drzewo sandałowe Mech dębowy Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Urban Safari Woman by Alviero Martini.

Urban Safari Woman Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Alviero Martini Urban Safari Woman, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Alviero Martini Urban Safari Woman, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Urban Safari Woman marki Alviero Martini. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Urban Safari Woman marki Alviero Martini reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Balenciaga Le Dix Perfume Estée Lauder Knowing Versace White Jeans John Varvatos John Varvatos Halston Halston Classic S.T. Dupont S.T. Dupont pour Femme Molyneux Quartz pour Femme Keiko Mecheri Iris Pourpre Corine de Farme Ibiza Night Sage Machado Moonstone Leslie Blogdett Perfume Diaries Santa Barbara Carven Intrigue