Marki » A » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Urban Safari Woman Alviero Martini dla kobiet

Urban Safari Woman Alviero Martini dla kobiet

Urban Safari Woman Alviero Martini dla kobiet Zdjęcia Urban Safari Woman Alviero Martini dla kobiet Zdjęcia Urban Safari Woman Alviero Martini dla kobiet Zdjęcia Urban Safari Woman Alviero Martini dla kobiet Zdjęcia Urban Safari Woman Alviero Martini dla kobiet Zdjęcia

Urban Safari Woman marki Alviero Martini to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Urban Safari Woman został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są bergamotka i róża; nutami serca są jaśmin, ylang-ylang, fiołek i lilia; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, mech dębowy, ambra i wanilia.

Bergamotka Róża

Jaśmin Ylang-ylang Fiołek Lilia

Piżmo Drzewo sandałowe Mech dębowy Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Urban Safari Woman by Alviero Martini.

Urban Safari Woman Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Alviero Martini Urban Safari Woman, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Alviero Martini Urban Safari Woman, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Urban Safari Woman marki Alviero Martini. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Urban Safari Woman marki Alviero Martini reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Cerruti Cerruti 1881 Lumieres d`Ete Emilio Pucci Vivara Silver Edition Creed Feuille Verte Hermes Parfum d`Hermes David & Victoria Beckham Signature Story for Her Otto Kern Noa Noa Van Cleef & Arpels Oriens CB I Hate Perfume To See A Flower Marc de la Morandiere Bleu de Chine Giorgio Valenti Rose Noire Absolue Jean Patou Caline Stefano Canturi Canturi