Marki » A » orientalno - fougere « Grupy

GeoBlack Man Alviero Martini dla mężczyzn

karmelowy
lekko korzenny
kawowy

GeoBlack Man marki Alviero Martini to orientalno - fougere perfumy dla mężczyzn. GeoBlack Man został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są ananas, tymianek i cynamon; nutami serca są lawenda, kardamon i lukrecja; nutami bazy są karmel, kawa, cedr i piżmo.

Ananas Tymianek Cynamon

Lawenda Kardamon Lukrecja

Karmel Kawa Cedr Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about GeoBlack Man by Alviero Martini.

GeoBlack Man Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Alviero Martini GeoBlack Man, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Alviero Martini GeoBlack Man, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum GeoBlack Man marki Alviero Martini. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu GeoBlack Man marki Alviero Martini reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - fougere
Cerruti CerrutiSi Puma Flowing Man Puma Puma Man Chopard Heaven Christian Audigier Ed Hardy Love & Luck for Men Hollister Socal for Men Menard Menard for Men Montale Sliver Aoud Molinard Les Orientaux: Vanille Marine Regency Cosmetics Jade East Bond No 9 Cooper Square Yves Saint Laurent La Nuit de L`Homme Le Parfum