Marki » A » orientalno - fougere « Grupy

GeoBlack Man Alviero Martini dla mężczyzn

Mam: 1 Chcę: 1

karmelowy
lekko korzenny

GeoBlack Man marki Alviero Martini to orientalno - fougere perfumy dla mężczyzn. GeoBlack Man został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są ananas, tymianek i cynamon; nutami serca są lawenda, kardamon i lukrecja; nutami bazy są karmel, kawa, cedr i piżmo.

Ananas Tymianek Cynamon

Lawenda Kardamon Lukrecja

Karmel Kawa Cedr Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about GeoBlack Man by Alviero Martini.

GeoBlack Man Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Alviero Martini GeoBlack Man, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Alviero Martini GeoBlack Man, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum GeoBlack Man marki Alviero Martini. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu GeoBlack Man marki Alviero Martini reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - fougere
Hermes Equipage Cerruti CerrutiSi Police Wings Pour Homme Gap Lavander Tea No.362 Gres Cabaret Pour Homme Alain Delon Ad Alain Delon Plus Alain Delon Ad Alain Delon Classic Alexa Lixfeld 003 Michael Storer Winter Star Bugatti Pureblack Jacques Bogart Arabian Nights Jean Paul Gaultier Le Male Terrible