Marki » A » aromatyczno - fougere « Grupy

Geo Uomo Alviero Martini dla mężczyzn

Geo Uomo Alviero Martini dla mężczyzn

Geo Uomo marki Alviero Martini to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest IFF. Perfumy zawierają takie składniki, jak wanilia, bazylia, mięta, grejpfrut, goździk (przyprawa), gruszka, bergamotka i kardamon.

Wanilia Bazylia Mięta Grejpfrut Goździk (przyprawa) Gruszka Bergamotka Kardamon

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Geo Uomo by Alviero Martini.

Geo Uomo Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Alviero Martini Geo Uomo, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Alviero Martini Geo Uomo, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Geo Uomo marki Alviero Martini. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Geo Uomo marki Alviero Martini reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Him Krizia Krizia Uomo Istinto Comme des Garcons Comme des Garcons Series 5 Sherbet: Cinnamon Dana Canoe for Men Etro Lemon Sorbet Charles Jourdan Un Homme Geo. F. Trumper Skye Geo. F. Trumper Wild Fern Cologne Loewe Esencia pour Homme Azzaro Pure Lavender O Boticario Acqua di Colonia Fougere Cerruti Nino Cerruti