Marki » A » orientalno - kwiatowe « Grupy

Geo Donna Alviero Martini dla kobiet

Geo Donna Alviero Martini dla kobiet

Mam: 1

Geo Donna marki Alviero Martini to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest IFF. Nutami głowy są bergamotka, tangeryna i; nutami serca są piwonia, brzoskwinia, jaśmin, ylang-ylang i konwalia; nutami bazy są drzewo sandałowe, fasolka tonka, paczula, piżmo i wanilia.

Bergamotka Tangeryna

Piwonia Brzoskwinia Jaśmin Ylang-ylang Konwalia

Drzewo sandałowe Fasolka tonka Paczula Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Geo Donna by Alviero Martini.

Geo Donna Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Alviero Martini Geo Donna, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Alviero Martini Geo Donna, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Geo Donna marki Alviero Martini. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Geo Donna marki Alviero Martini reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Chamade Dana Tabu Caron Aimez - Moi Escada Escada Corday Toujours Moi Parlux The Phantom of the Opera Monsoon Monsoon Paul Sebastian Design Montblanc Presence d`Une Femme Intense Tosca Tosca Fiorucci Amore 14 Red Bogner Bogner Wood Women