Marki » A » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

1a Classe Woman Alviero Martini dla kobiet

Mam: 1

ozonowy
wodny
1a Classe Woman Alviero Martini dla kobiet Zdjęcia 1a Classe Woman Alviero Martini dla kobiet Zdjęcia 1a Classe Woman Alviero Martini dla kobiet Zdjęcia 1a Classe Woman Alviero Martini dla kobiet Zdjęcia 1a Classe Woman Alviero Martini dla kobiet Zdjęcia 1a Classe Woman Alviero Martini dla kobiet Zdjęcia 1a Classe Woman Alviero Martini dla kobiet Zdjęcia

1a Classe Woman marki Alviero Martini to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. 1a Classe Woman został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest IFF. Nutami głowy są mandarynka, arbuz i czarna porzeczka; nutami serca są jaśmin, liść fiołka i ylang-ylang; nutami bazy są drzewo sandałowe, fasolka tonka, paczula i wanilia.

Mandarynka Arbuz Czarna porzeczka

Jaśmin Liść fiołka Ylang-ylang

Drzewo sandałowe Fasolka tonka Paczula Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 1a Classe Woman by Alviero Martini.

1a Classe Woman Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Alviero Martini 1a Classe Woman, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Alviero Martini 1a Classe Woman, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 1a Classe Woman marki Alviero Martini. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 1a Classe Woman marki Alviero Martini reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Al-Rehab Al Fakhamah Tommy Bahama Tommy Bahama Liz Claiborne Curve Connect for Men Fiorucci Miss Fiorucci Only Love Acqua di Portofino Donna Anamor All That Matters Lalique Lalique Eau de Parfum Femme Limited Edition 2009 Gres Fleur de Cabotine Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez Musc for Her Blumarine Bellissima Marc Jacobs Daisy Pop Art Edition Niven Morgan Gold Scent